Dovydas Speičys (kairėje), Eva Kačinskaitė, Ugnė Miškeliūnaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

– Kaip dažnai tenka vaikštinėti Rokiškio gatvėmis į popamokines veiklas, kitus užsiėmimus?

Ugnė: – Beveik kiekvieną dieną. Vakarais, maždaug 16–18 val., lankausi Jaunųjų lyderių klube. Vėliau einu sportuoti, tad namo grįžtu apie 21 val.

Eva: – Kiekvieną dieną. Einu į choreografiją, sportuoti. Grįžtu namo vakarais. Savaitgaliais, būna, nueinu iki aikštės arba dvaro pasivaikščioti su draugėmis. Grįžti namo nebaisu, nes grįžtu ne viena.

Dovydas: – Kaip kada, paprastai kasdien arba kas antrą dieną einu į muzikos mokyklą. Nueinu dar dieną, kai šviesu, tačiau grįžti tenka jau sutemus, vakare. Daugiausiai vaikštau Respublikos bei Kauno gatvėmis.

– Ar jaučiatės saugiai? Kas kelia nerimą arba atvirkščiai – užtikrina saugumą?

Ugnė: – Ne visada jaučiuosi saugiai, priklauso nuo laiko ir vietos. Sutemus arba vietose atokiau nuo miesto centro vienai būti nėra malonu. Ypač prasilenkus su neadekvačiu asmeniu. Na, o dieną jaučiuosi saugi, nes šiuo paros metu žmonių mieste yra daugiau.

Eva: – Dieną jaučiuosi saugiai, vakarais, kai būnu viena, – ne, ypač savaitgaliais, kai mieste vaikšto neblaivūs vyrai po „vakarėlių“.

Dovydas: – Jaučiuosi saugiai, nes pažįstu miestą ir čia gyvenančius žmonės. Saugumą užtikrina buvimas apšviestose vietose, buvimas su draugais.

Išsamesnius komentarus skaitykite  „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: