Rokiškio Dekanato Carito nuotr.

Rugpjūčio 28–30 d. „Caritas“ jau 6-ąjį kartą 30-yje Lietuvos miestų ir miestelių rinks paramą labiausiai nukentėjusiems Ukrainos žmonėms. Prie šios akcijos jungiasi ir Rokiškio „Caritas“. Kaip „Gimtajam…“ sakė Rokiškio „Carito“ vedėja Dangira Šatienė, akcija vyks rugpjūčio 29 d., antradienį, nuo 10 iki 18 val., „Carito“ patalpose Nepriklausomybės a. 3.

„Tikimės, kad žmonės noriai aukos. Prašomų aukoti daiktų sąraše – ilgai negendantys maisto produktai, pavyzdžiui, kruopos, aliejus, cukrus ir t. t., taip pat – higienos, buities priemonės, mokykliniai reikmenys vaikams“, – sako D. Šatienė ir priduria, kad visą sąrašą daiktų, kuriuos kviečiama aukoti, galima rasti interneto svetainėje www.caritas.lt

Svarbiausius poreikius Lietuvos „Caritas“ derina su Ukrainos „Caritu“, kuris rūpinasi šalies viduje perkeltais, taip pat iš emigracijos į Ukrainą grįžtančiais žmonėmis.

Kartu renkamos ir lėšos. Jos bus skirtos apgriautų namų atstatymui, ypač senjorų ir šeimų. Piniginę paramą Ukrainai galima pervesti į specialią Lietuvos „Carito“ sąskaitą LT257300010115125026, paskirtyje nurodant „Parama Ukrainos žmonėms“. Įmonės, galinčios skirti paramą daiktais ar prekėmis, kviečiamos susisiekti el. paštu caritas@caritas.lt

Išsamiau skaitykite “Gimtajame…”

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: