Rokiškio jaunimo centro nuotr.

Krepšinis su Lavrinovičiais, „burgeriai“ – su „karaliais“

Dalyviai naudojosi visa Drevernos uosto stovyklavietės infrastruktūra: baseinai, pirtys, vandens čiuožyklos, restorane „viskas įskaičiuota“ dalyviai lepinosi desertais, pieno kokteiliais. Kiekvieną atvykusįjį vadovą ir jaunuolį stovyklos organizatoriai pasitiko su dovanomis.

Organizatoriai pagalvojo apie viską: dalyvių saugumą, komfortą, pramogas.
Programa taip pat nustebino ne tik dalyvius, bet ir lydinčius vadovus. Po atsipalaidavus besidžiaugiant vandens pramogomis, krepšininkai broliai Lavrinovičiai, Mantas Kalnietis, pramogų pasaulio atstovai Žilvinas Žvagulis, Irena Starošaitė, Justinas Jankevičius kvietė visus dalyvauti tinklinio ir krepšinio varžybose. Jaunimui tai buvo tikra dovana – pabendrauti su žymiais žmonėmis ir kartu su jais komandoje rungtis varžybose dėl medalių bei prizų.

Vakare „Burgerių karaliai“ surengė iššūkį: geriausio mėsainio rungtis. Padedami garsių šefų jaunuoliai gamino mėsainius visai stovyklai. Jaunuoliai, išdrįsę priimti gaminimo iššūkį, buvo apdovanoti saldžiais prizais.

 

„Užkurs“ verslą

Antrąją dieną stovyklautojai pradėjo mankšta ir po sočių pusryčių jų laukė ekskursija kateriu aplankant negyvąsias kopas, Juodkrantę. „Vyrų kalvės“, „Upės merginų“ ir Mamų akademijos lektoriai organizavo žygį link jūros. Aplankę jūrą, jaunuoliai atgavo jėgas iškyloje.
Didžiausią įspūdį stovyklautojams paliko vakare vykusi mentorių programa. J, Jankevičius vedė gyvus pokalbius su žymiais žmonėmis, verslininkais. Buvo labai linksma ir informatyvu. Komiko kuriamas interaktyvus diskusijos formatas su pašmaikštavimais ypač patiko paaugliams, kurie su smalsumu gaudė įkvepiančias žymių žmonių istorijas apie tai, kokie jie buvo paaugliai ir kas juos paskatino keistis, siekti daugiau.

Po diskusijų vyko praktinė užduotis: jaunuoliai kūrė verslo planus padedami verslininkų. Geriausia jaunimo idėja sulaukė organizatorių didelio dėmesio. Šie pažadėjo konsultuoti jaunimą ir prisidėti prie verslo „užkūrimo“ tiek žiniomis, tiek finansine pagalba.

Ši stovykla buvo ne vien pramogos, bet ir didžiulė paspirtis jaunimui siekti daugiau.

 

Rokiškio jaunimo centro dalyvių atsiliepimai

Rusnė: – Drevernos stovykla suteikė man kitokį požiūrį į gyvenimą, juk nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Davė naujų pažinčių. Leido į žinomus žmones pažvelgti kitu kampu. Anksčiau galvojau, kad man namuose yra geriau, man nieko daugiau nereikia, bet ši stovykla pakeitė nuomonę. Manau, reikia išeiti iš savo komforto zonos ir pažinti naujų žmonių.

Goda: – Ką man davė Drevernos „Futureself group“ stovykla? Gerų akimirkų, naujų pažinčių, su kai kuriais žmonėmis bendrauju iki šiol. Pagerinau savo anglų kalbos žinias, nes buvo mentorius, kuris kalbėjo šia užsienio kalba. Išmokau kurti verslo planą, turėjome nuostabia mentorę. Klausėmės kitų žmonių pasakojimų apie jų išgyvenimus kuriant verslą. Buvo smagu klausyti, nes vedėjas Justinas Jankevičius buvo geras, sakantis tiesiai šviesiai. Pagerinau ir darbo komandoje gebėjimus – ėmėmės iššūkio kepti „burgerius“.

Turime mažiau galimybių….ar tikrai?

Ši galimybė nuvežti vaikus į stovyklą nebūtų pasiekiama, jei ne paties Rokiškio jaunimo centro aktyvumas, veiklų išskirtinumas, ką būtent ir pastebėjo „Futureself group“ labdaros fondas. Rokiškio jaunimo centro jaunuolius į stovyklą lydėjo jaunimo darbuotoja Joana Jazdauskaitė.

Kartais susidaro labai klaidingas įspūdis, jog gyvendami mažame mieste ar kaimiškose vietovėse netenkame daug galimybių dalyvauti įvairiuose renginiuose, mokymuose, projektuose.
Šiais metais Rokiškio jaunimo centras gali pasididžiuoti, jo jaunimui buvo sudarytos sąlygos išbandyti save ir tarptautiniuose renginiuose. Jaunimo centro neformaliųjų grupių atstovai pristatė savo iniciatyvas Latvijoje ir Norvegijoje, jaunimo lyderė išvyko į tarptautinius mokymus Estijoje.
Jau po mėnesio du jaunuolius Rokiškio jaunimo centro jaunimo darbuotoja lydės į tarptautinius mokymus Norvegijoje, skirtus praplėsti jaunimo akiratį, išmokti rengti jaunimo projektus, o rugpjūtį jaunuolių grupė su darbuotoja vyks į tarptautinius jaunimo mainus Latvijoje, kur susitiks su kitomis jaunimo grupėmis iš Portugalijos ir Latvijos.

Rokiškio jaunimo centro inform.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: