Regina Strumskienė (kairėje) neigia dariusi spaudimą palengvinti reikalavimus direktoriaus kandidatūrai. Audronei Kaupienei (antra iš dešinės) pasitraukus iš pareigų, tarp galimų kandidatų minimi Deimantė Talačkienė (dešinėje) ir Valerijus Rancevas. Redakcijos ir Socialinės paramos centro archyvų nuotr.

Skubėta kaitalioti

Po A. Kaupienės pasitraukimo skubėta pakeisti direktoriaus pareiginius reikalavimus. Kovo 21 d. rajono mero Antano Vagonio potvarkiu pakeistas SPC direktoriaus pareigybės aprašas. Kandidatui į šias pareigas numatyti tokie reikalavimai: socialinių mokslų srities, viešojo administravimo, teisės, socialinio darbo arba verslo ir vadybos aukštojo išsilavinimo magistro laipsnis, ne mažesnė nei trejų metų darbo pagal profesiją bei ne mažesnė nei vienerių metų vadovavimo patirtis.

Balandžio 4 d. šie reikalavimai buvo darkart supaprastinti: nebeliko studijų krypties nuorodos, o darbo pagal profesiją laikotarpis sutrumpintas iki vienerių metų. Ši aplinkybė sukėlė įtarimų, kad reikalavimų sąrašas pakoreguotas taip, jog tiktų galimam kandidatui.

Neoficialiomis žiniomis, į direktoriaus pareigas kaip realūs kandidatai buvo minimi SPC laikinai vadovaujanti direktoriaus pavaduotoja Deimantė Talačkienė ir tarybos narys, buvęs savivaldybės administracijos direktorius Valerijus Rancevas.

V. Rancevui abu aprašai problemų nekėlė – jis atitiko ir išsilavinimo, ir profesinio darbo, ir vadovavimo patirties reikalavimus. O D. Talačkienei buvo „kabliukų“ dėl reikalavimų atitikties.

J. Kačerausko nuotr.

(Daugiau – šeštadienio „Gimtajame…“)

Subscribe
Informuoti apie
guest
8 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pamąstymui
Pamąstymui
2018 24 balandžio 0:28

Melas-vergų įprotis, laisvi žmonės privalo sakyti tiesą…M.Monti

Juze
Juze
2018 23 balandžio 11:33

Kad, naujo direktoriaus reikejo tai gal taip, bet ne tokiais korumpuotais budais, kaip aprasoma spaudoje.

Nuomone2
Nuomone2
2018 22 balandžio 14:52

Ale va ką supratau, skundike sêdi darbe. Raitosi iŝ juoko iŝ visų. Skundžia, kur tik gali ir vieŝai, o dabar ir anonimiŝkai pradêjo. Ir nieko. Va galvoju gal naujas direktorius tvarką padarys ŝitoje vietoje. Brangieji, nesvarbu koks anas direktorius bus, bet svarbu kad,, žvaigždě,, žinotų savo vietą. Reikia stipriaus žmogaus, čia tvarkos įvedimui, o tai per tuos 12-13 metų. Betvarkê ten. Ta ponia,, žvaigždê,, vadovavo. Prisivadovavo net iki teismų. Vienas kitas teismai. Ir dar kaip įtariu nepabaiga teismų virtiněje. Juk nenormalu taip??? O gal normalu??? Man tai ne brangieji. Va ką supratau ir aŝ. Galvoju kad daug kas taip suprato… Skaityti daugiau »

Korupcijos mesitas
Korupcijos mesitas
2018 22 balandžio 11:00

Tai gal Rokiskio merui reikia savivaldybeje patalpas isskirti FNTT ir STT darbuotojams o dabar kiekviena diena reikia Vazineti is Vilniaus.

Ponas
Ponas
2018 22 balandžio 8:18

Musu meras rupestingas, rupinasi savo svogerio verslu (turim fnnt patikrinima), giminaites Talackienes karjera (turim stt patikrinima). Smagu kiek veiksmo ir darbo. Gales atsakingai pareiksti per sirena kaip jam sekasi.

Ale tu
Ale tu
2018 21 balandžio 11:25

Matai kokie cia giminystes ryšiai lenda. Is popierinio straipsnio supratau kad vagonis keitė konkurso reikalavimus kaip tyčia sutapi su giminaites darbiniu stazu

Lionė
Lionė
2018 20 balandžio 17:20

Viena dingo prisidirbusi.Kita palikta tęsti darbų. Bet merui dar neaišku, kad visiems aišku kas ir kodėl paliekama tęsti direktorės pareigas. Gal užtenka durninti žmones. Prisiperki pastatų , nuomoji ir dar jiems suteiki pareigas. Na, šaunuolis.gal pagaliau baibiam žaisti durnių. Žmonės ne tokie naivūs kaip jūs manote. O čia tai jau visko viršūnė. Bet Jums negėda?

Nuomone
Nuomone
2018 20 balandžio 22:07
Atsakinėti į  Lionė

Manau, kad jog prisidirbo tai dvi. Viena pabêgo kita liko. Ir raŝytoja tapo, ta kur liko skundus raŝo raŝo kur tik sugalvoja. Naktim nemiega skundus kurdama. Darbo duoda visiems. Linksma ten, oi linksma. Ilgai dar linksma bus tol kol ta ponia ten dirbs. ükiŝka ponia gulbes, antis myli. Galvoju, kad Dievas yra. Ir viskas joms grįŝ su kaupu. Ką pasêjo ką ir pjaus.

Rekomenduojami video: