Obelių gimnazijoje - Paskutinio skambučio šventė. Gimnazijos nuotr.

Skaičiai ir statusas

Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija išleidžia – 135, Juodupės gimnazija – 12, Kamajų Antano Strazdo gimnazija – 26, Obelių gimnazija – 15, Pandėlio gimnazija – 23 abiturientus.

Nors prognozuota, kad nuo kitų metų bus pasikeitimų reikiamo vienuoliktokų skaičiaus neturinčiose gimnazijose, tačiau rajon savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotoja Rita Elmonienė sakė, kad kitais mokslo metais dėl gimnazijų statuso niekas nesikeičia, tik  Juodupėje ir Obeliuose nebus sudaromos vienuoliktos klasės. Jos šias gimnazijos klases galės formuoti vėlesniais metais, jei susirinks reikiamas mokinių skaičius Net ir kurį laiką neformuojant  vienuoliktos ir dvyliktos klasės mokykla galės išlikti gimnazija.

Artimiausias egzaminas – lietuvių kalba

Artimiausias valstybinis ir mokyklinis egzaminas visų abiturientų laukia birželio 5 dieną – lietuvių kalba ir literatūra, birželio 7 dieną – užsienio kalbos (anglų) valstybinis egzaminas.

Egzaminų sesija baigsis birželio 21 d. geografijos valstybiniu egzaminu. Iš pasirenkamųjų egzaminų daugiausia rajono dvyliktokų rinkosi laikyti matematiką – 153, užsienio kalbą (anglų) – 144.

Lietuvių kalbos ir literatūros valstybinis egzaminas vyks Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijoje, lietuvių kalbos ir literatūros mokyklinis – Juozo Tūbelio ir Senamiesčio progimnazijose, užsienio kalbos (anglų) ir informacinių technologijų – J. Tumo-Vaižganto gimnazijoje ir J. Tūbelio progimnazijoje; matematikos, chemijos, istorijos, biologijos, fizikos ir geografijos valstybiniai – J. Tumo-Vaižganto gimnazijoje.

Šventės Obelių gimnazijoje akimirkos:

Skaitytojo nuotr.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: