Lietuvos Respublikos Prezidentūros nuotr.

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžius įteiktas muziejininkei Nijolei Šniokienei. Ji apdovanota už ženklų indėlį į regioninės ir nacionalinės kultūros puoselėjimą saugant ir garsinant unikalų Lietuvos dvarų istorinį ir kultūrinį paveldą, už ilgametį nuoširdų, atsakingą ir prasmingą darbą kuriant muziejininkystės tradicijas Lietuvoje.

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžius įteiktas kraštietei, kilusiai nuo Aleksandravėlės, Deimantei Bukeikaitei, kuri yra Lietuvos „Carito“ generalinė sekretorė. Ji apdovanota už ypatingus nuopelnus įveikiant nelegalios migracijos krizę, priimant nuo karo bėgančius ukrainiečius, teikiant humanitarinę pagalbą Ukrainai, padedant Lietuvos gyventojams įveikti skurdą ir atskirtį regionuose.

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino medalis įteiktas Elonai Adomavičienei – Obelių socialinių paslaugų namų vadovei – už atsidavimą savo darbui, globojamiems vaikams, už Rokiškio rajone įgyvendintą globos pertvarką, kuri labai prisidėjo prie nestacionarių paslaugų plėtros Lietuvoje.

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis įteiktas pedagogei, visuomenininkei Stasei Idienei. Ji apdovanota už ilgametę savanorystę, įkvepiantį pavyzdį jaunimui, atjautą ir pagarbą globojamiems žmonėms.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: