Nestandartinis būdas priminti gyviesiems apie būties trapumą?
Pasak „Gimtojo…“ skaitytojos, ligoninės priimamojo pacientai, tarp jų – ir vaikai, priversti stebėti, švelniai tariant, keistą vaizdą – kartkartėmis prastumiamus mirusiųjų palaikus. Priimamajame lūkuriavęs vienas žmogus sakė net tris kartus stebėjęs tą patį vaizdą. O jis iš tiesų makabriškas ir nevienprasmis – juk gydytojų pagalbos čia laukia dėl savo sveikatos sunerimę pacientai, kam juos dar labiau gniuždyti? Galbūt ligoninė tokiu nestandartiniu būdu dar gyvus pacientus stengiasi nuteikti filosofiškai ir priminti jiems, kad gyvenimas yra trapus ir visų laukia ta pati pabaiga?
(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)
Nebeturim kuom užsiimti. Kai girtuoklį aps…..sį, sakandalą keliantį vietoj blaivykos į priėmimo skyrių atveža, tai normalu, niekas tuom labai nesipiktina. Na toks gyvenimas, kur jį nabagėlį dėsi. O čia miręs žmogus, negi pasiutęs…visi mes mirsim, niekas iš šios žemės gyvi neišeisim…tokia jau realybė.
Ka siula sita moteris kuri paskambino,ir kur ji mato cie problema.kai tevai veda vaikus i laidotuves tai norma,ir kai mes patis jose dalivaujem atiduodami zmogui paskutine pagarba ir gi normalu.bet kai i anapili isejusi veza per prijemaji tai tai jau slikstu ir nemalonu.daugiau neturim del ko skustis redakcijon,ar tas zmogus neturi ka veikt.
Seimo narys Martinelis tokia tvarka numate ir isvykdamas ipareigojo direktore saugoti, vienu zodziu Tvarka ir teisingumas, viskas kaip E. Simonaitytes romanuose.
Tai tai tikrai vyksta ,teko su sunum stebeti toki vaizda kai laukeme priimamajeme . Ir ka reike paaiskinti vaikui kai jis paklause ar tai lavonas .
Artėja rajono tarybos posėdis. Laukiame rašinių apie siūlomą naujai seną administracijos direktorę ir atlyginimo priedą už didelį darbo krūvį laikinai administracijos direktorei.