Redakcijos archyvo nuotr.

Beveik 80 proc. apklausoje grokiskis.lt dalyvavusių mūsų laikraščio skaitytojų pažymėjo pastebintys, kad šunis vedžiojantys gyventojai savo augintinių „kakučių“… nesusirenka.

Rokiškio rajono savivaldybė primena, kad nesusirenkantiems savo augintinių ekskrementų, gresia baudos nuo 30 iki 90 eurų. Maža to, dar reikės atlyginti gamtai padarytą žalą, o tai reiškia papildomus 100 eurų.

Rokiškio miesto seniūno Arūno Krasausko teigimu, iš viso rajonui yra nupirkta ir pastatyta 112 šiukšliadėžių šunų ekskrementams – trečdalis iš jų skirta Rokiškio miestui. Kaip paaiškino miesto seniūnas, kol kas tokių šiukšliadėžių plėtra neplanuojama, nes jos pastatytos visame mieste, bet jeigu atsiras poreikis, jų bus nupirkta papildomai. Na, o jei toje vietoje, kur vedžiojamas šuo aplinkui nėra tokio tipo šiukšliadėžių, nėra nusikaltimas šunų ekskrementus mesti ten, kur metamos mišrios atliekos.

Savivaldybės Architektūros ir paveldosaugos skyriaus vyriausiasis specialistas Darutis Krivas sakė pastebintis vieną opią su šunų ekskrementų šiukšliadėžėmis susijusią bėdą. Neretai pasitaiko atvejų, kai jas apgadina savo jėgos perteklių norintis pademonstruoti jaunimas. „Viena tokia šiukšliadėžė kainuoja 169 Eur su PVM“, – primena D. Krivas.

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Klausimukas
Klausimukas
2024 7 balandžio 23:01

ponai valdinininkai – kiek nubausta asmenų?

Rekomenduojami video: