UAB „Rimelija“ archyvo nuotr. | A. Stanio nuotr.

Maršrutų pasirinkimas – didelis

Rokiškio turizmo ir tradicinių amatų informacijos ir koordinavimo centro (TTAIKC) internetiniame puslapyje puikuojasi 19 skirtingų maršrutų, pritaikytų dviratininkams, du iš jų – naujut naujutėliai. Maršrutu „Dviračiu aplink Rokiškį“ siūloma aplankyti Velniakalnį, Rokiškio ežerą, kiškio skulptūrą, Rokiškio dvarą, telefonų muziejų ir kitus svarbius miesto objektus.

Pasirinkusieji naują „Dviratininkų maršrutą 4“ važiuos atkarpa Rokiškis–Bajorai–Lukštai–Obeliai–Audronys–Rokiškis. Kelionės metu aplankomi lėlių namai, Ožakmenis, Lukštų piliakalnis ir versmė bei dar daugelis kitų objektų.

Dviračių nuomos paslaugas teikia ir Sartų aktyvaus laisvalaikio centras. Jų komanda turi daugybę dviračių ir juos gali pristatyti bet kur ir bet kada. Liepą rokiškėnai sulauks dar vienos naujienos – Rokiškio TTAIKC teiks dviračių nuomos paslaugas.

Kai nesinori dviračiu, galima ir paspirtuku

Neseniai Rokiškį nudžiugino dar viena naujovė – elektrinių paspirtukų nuoma. Įmonės „Rimelija“ vadovas Rimvydas Indriūnas sakė šiuo metu nuomojantis keturis paspirtukus. Kadangi ne visi žmonės nori ir gali jų įsigyti, o pasivažinėti itin smagu, ši paslauga sulaukė rokiškėnų susidomėjimo. Verslininkas sako, jog dauguma klientų paspirtukus grąžina sakydami: „Iki kito karto.“

Paspirtuko nuomos kaina: 2 valandos – 7 eurai, para – 20 eurų.

Bikko.lt paspirtukai internetu

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: