Kaip pakomentavo Rokiškio miesto seniūnas Arūnas Krasauskas, įrengti automobilių aikštelę nuspręsta tuomet, kai buvo didinamas kapinių plotas ir perkelta tvora.  „Pirmiausia išvežėme visas gyventojų išmestas šiukšles, įvairius paminklų likučius ir tai, kas tampa nereikalinga tvarkant kapines. Viską išvežėme utilizavimui, nukasėme augalinio grunto sluoksnį ir atvežėme sertifikuoto žvyro, jį išlyginome, sutankinome, o aplinkui aikštelę padarėme lietaus nutekėjimo griovelius. Ši aikštelė, skirtingai nuo kitų pirmųjų, nebus asfaltuojama, bet įrengta tikrai kokybiškai“, – sako A. Krasauskas.

Į šią aikštelę veda taip pat neasfaltuoti keliukai, todėl artimiausiu metu, pasak miesto seniūno, jie nuo dulkėjimo bus palaistyti techniniu kalcio chloridu.

Iš viso Kalneliškių kapines sudaro du sklypai, kurių pirmasis, apimantis 5,6 ha, jau išnaudotas. Dabar pradėta laidoti antrajame kapinių sklype, kurio plotas – 4,2 ha. „Kol kas užpildyta nedidelė šio sklypo dalis, todėl kapines dar yra kur plėsti“, – sako A. Krasauskas.

Savivaldybės inform.

Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
plius
plius
2024 11 birželio 18:56

palis lietus ir sakes aikstelei

Erlickas
Erlickas
2024 12 birželio 15:28
Atsakinėti į  plius

Nepergyvenkit. Viskas normaliai padaryta ir pakelta, ir sutankinta – viskas bus ok…

Rekomenduojami video: