Gyventojų nuomonės tyrimo rezultatai – dar nežinomi
Į plano rengimo pirmąjį etapą buvo įtrauktas ir gyventojų nuomonės tyrimas. Juo siekta išsiaiškinti gyventojų pasitenkinimą ir lūkesčius dėl įvairių savivaldybės viešųjų bei administracinių paslaugų teikimo, jų kokybės ir prieinamumo gerinimo, infrastruktūros. Tyrime galėjo dalyvauti visi vyresni nei 18 m. rajono savivaldybės gyventojai, o anketą užpildyti internete arba raštu seniūnijose.
Kaip teigė A. Grizevičiūtė, lapkričio 11 d. baigus apklausą ir susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad iš viso buvo gauta 581 teisingai užpildyta anketa (488 gautos internetu ir 93 – raštu). „Tai daugiau nei tikėjomės. Tyrimo imtis apskaičiuota su pasirinkta 5 proc. paklaida ir 95 proc. tikimybe. Ji lygi 378 respondentams. Tai reiškia, kad, siekiant daryti patikimas išvadas apie visą populiaciją, mums buvo būtina apklausti ne mažiau kaip 378 respondentus ir tokia apklausos imtis būtų laikoma reprezentatyvia ir atspindinčia rajono gyventojų nuomonę. Akivaizdu, kad gautų anketų skaičius liudija, jog viršijome lūkesčius ir apklausėme daugiau rajono gyventojų nei būtina, kad apklausa būtų laikoma įvykusia“, – komentavo savivaldybės specialistė.
Pasakyti, ką rodo gyventojų apklausos rezultatai, A. Grizevičiūtė kol kas negalėjo – ataskaitos teks palaukti. „Gyventojų nuomonės tyrimo rezultatai bus aprobuoti ir ataskaita viešam skaitymui pateikta šių metų gruodžio mėnesio antroje pusėje. Ją skelbsime savivaldybės tinklalapyje ir socialinėse paskyrose“, – teigė specialistė.
Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“









































