Matas Balužys (kairėje), Radvilė Kurklietytė ir Martynas Kuriakinas. Asmeninio archyvo nuotr.

– Ar mokyklos valgykloje yra tekę susidurti su netiksliais maisto kainų ar grąžos apskaičiavimais dėl to, kad „neturėjote smulkių“?

Matas: Yra problema dėl netikslių maisto kainų apskaičiavimų. Taipogi problema būna ir skaičiuojant grąžą, įsivelia klaidų ir grąžos gauni per mažai arba per daug. Bet visa tai, mano nuomone, yra pateisinama, svarbiausia – išlikti ramiam ir išsiaiškinti problemą nedelsiant, juk valgyklos darbuotojos irgi yra žmonės, pro jų rankas kiekvieną dieną pereina šimtai klientų, nenuostabu, kad ir jos gali apsirikti.

Radvilė: Su netiksliais maisto kainų apskaičiavimais tenka susidurti. Pasitaiko, kai mokiniai, perkantys lygiai tą patį, sumoka skirtingai.

Martynas: Man asmeniškai problemų dėl atsiskaitymo valgykloje beveik nėra buvę, tik kartą, kai grąžos gavau tiek, kiek ir padaviau.

– Ar jau teko išbandyti naują atsiskaitymo būdą valgykloje? Ši naujovė palengvina atsiskaitymą ar kaip tik komplikuoja?

Matas: Nauja atsiskaitymo sistema valgykloje, mano nuomone, yra didžiulis žingsnis į priekį. Daugelis jaunų žmonių stengiasi kuo mažiau naudoti grynus pinigus, atsiskaitymas banko kortele šiais laikais yra kur kas labiau priimtinesnis jaunam žmogui. Pačiam šios sistemos dar neteko išbandyti, bet aplinkinių atsiliepimai dvejopi. Šis atsiskaitymo būdas tikrai sutaupys laiko ateityje, bet šiuo metu tai yra naujovė, neišdirbta ir labai stringanti, todėl nenuostabu, kad visas atsiskaitymo procesas vyksta lėtai ir trikdo valgyklos darbą, tik laikui bėgant viskas įsivažiuos ir vyks sklandžiai bei greitai. Vienintelis minusas, mano nuomone, – neteisingai apskaičiuota kaina. Tokiu atveju įvedus neteisingą kainą į kasos aparatą ir klientui sumokėjus, labiau komplikuotas tampa grąžos sumokėjimas. Kitą vertus, atsiskaitymo banko kortele pliusų gerokai daugiau nei minusų.

Radvilė: Dar neteko, bet ketinu išbandyti. Manau, ši naujovė pagerina atsiskaitymą už maistą, kadangi eilė juda greičiau, netenka susidurti su situacijomis, kai darbuotojos „neturi smulkių“ grąžai atiduoti.

Martynas: Dar neteko išbandyti, bet skamba greitai ir patogiai, ypač jeigu su savimi neturi grynųjų, tuomet nereikės skolintis iš kitų, jei turi kortelę.

– Ką norėtum dar patobulinti arba pakeisti mokyklų valgyklose?

Matas: Valgykloje susiduriame su viena labai rimta problema – tai vietų trūkumas prie valgomųjų stalų dėl per didelio mokinių srauto. Kartais tenka prie vieno, keturiems skirto, stalo pietauti ir septyniems, kartais net aštuoniems asmenims. Manau, atsisakius niekam nereikalingų „būdelių“ valgykloje atsirastų daugiau vietos ir būtų galima pastatyti daugiau stalų.

Radvilė: Manau, jog mokyklos valgykloje trūksta sėdimųjų vietų, neretai ilgosios pertraukos metu mokiniai neturi kur atsisėsti.

Martynas: Savo mokyklos valgykloje norėčiau maisto įvairovės ir skanesnio maisto.

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Vika
Vika
2023 22 gruodžio 13:56

Kaip atsiskaityti kortele, kai užluž bankas, ar jei laikinai dings elektra, nepagalvojot? Aš už grynus.

Rekomenduojami video: