Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie sunkią netekties valandą buvo kartu su mumis ir palydėjo mūsų brangų Algimantą Narbutį į Amžinybę.
Ypatingą padėką reiškiame Rokiškio miesto dekanui, kunigui Eimantui Novikui, už maldą, dvasinį palaikymą ir pagarbų atsisveikinimo ceremonijos vedimą. Taip pat dėkojame visiems už išreikštą užuojautą, maldas, gėles, šiltus žodžius ir palaikymą. Jūsų dėmesys ir gerumas suteikė mums stiprybės šiuo sunkiu metu.
Algimanto Narbučio šeima.







































