Anglų kalbėjimo dalis vyko dar balandžio pradžioje. Tuo metu penktadienį dvyliktokai turės 30 min. klausymo, 60 min. skaitymo ir 90 min. rašymo užduotims atlikti.

Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) duomenimis, šį egzaminą laikyti pasirinko daugiau nei 18 tūkst. abiturientų.
Kaip skelbta anksčiau, po trečiadienį vykusio privalomo lietuvių kalbos ir literatūros egzamino viešojoje erdvėje kilo diskusijų dėl užduočių lape pastebėtų rašybos klaidų.
„Iki teisėtai atskleidžiažiant vokus, kuriuose valstybimio brandos egzamino užduoties ar jo dallies turinys“, – rašoma užduočių lape.
Pagrindinės egzaminų sesijos rezultatus planuojama paskelbti iki liepos 12 d.
ELTA primena, kad pagrindinės valstybinių brandos egzaminų sesijos metu iš viso vyks trylika valstybinių ir trys mokykliniai brandos egzaminai. Ši sesija baigsis birželio 25 dieną.
Dalyvauti brandos egzaminų sesijoje turi teisę tik tie mokiniai, kurių egzaminuojamo dalyko metiniai pažymiai yra ne žemesni nei ketvertas.
Norintys gauti brandos atestatą turi išlaikyti du brandos egzaminus: privalomą lietuvių kalbos ir literatūros ir dar vieno pasirinkto dalyko brandos egzaminą arba atlikti brandos darbą.
ELTA (ELTA)
Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: