Organizatorių nuotr.

Susipažinkite su dvaro gyvūnais

Salų dvaro gyvūnų kampelis kvies mažuosius susipažinti su nuostabiais gyvūnais: draugiškais stručiais emu, mielomis alpakomis, linksmu ožiu ir jo kompanionėmis vištomis. Vaikai turės galimybę ne tik pamatyti šiuos egzotiškus ir vietinius gyvūnus, bet ir juos pašerti, paglostyti. Tai puiki proga sužinoti daugiau apie gyvūnų priežiūrą ir jų gyvenimo ypatybes.

Mėgstamiausia vaikų edukacija

Salų dvaras parengė įvairias edukacines programas, kurios įtrauks ir įkvėps mažus ir didelius. Mėgstamiausia – tapyba šokoladu. Vaikai galės išlaisvinti savo kūrybiškumą ir kurti meno kūrinius naudodami skaniausią medžiagą – šokoladą! Ši veikla ne tik lavins jų meninius sugebėjimus, bet ir suteiks saldžių akimirkų. Kiekvienas vaikas išeis su menu kūriniu nugulusiu šokolado plytelėje!

Putų šou – linksmybių viršūnė

Nuo 15 val. nepraleiskite putų šou, kuris vyks dvaro teritorijoje! Ši linksma ir gaivinanti pramoga privers visus šypsotis ir juoktis. Putų šou – tai ne tik linksmybės, bet ir puiki galimybė atsigaivinti karštą dieną.

Suknelių mainai – madinga ir tvari aplinka

Šio savaitgalio metu vyks ir suknelių mainai. Tai puiki proga atsinaujinti ir pasidalinti su kitais savo drabužėlius. Mainų metu mergaitės galės rasti naujų ir stilingų suknelių, o jų išaugti ar nebenešiojami drabužiai ras naujus šeimininkus. „Tikriausiai visi turime kokių nors nebenešiojamų drabužių, suknelių, kurie tik dulka spintoje. Vaikai greitai išauga senus drabužius, o jų kokybė dar būna gera. Kviečiame pas mus, kur galėsite apsikeisti, perpirkti ar kitaip išmainyti drabužius, kurie dar galės gyvuoti pas kitus vaikus“ – apie tvarumą skatinančią idėją pasakojo dvaro valdytoja Birutė Dapkienė.

Kavinė su robotuku padavėju – katyte BELLA

Dvaro kavinėje visus lankytojus aptarnaus ypatingas padavėjas – robotukas katytė BELLA. Ši inovatyvi ir žavi katytė ne tik pristatys užsakytus patiekalus, bet ir suteiks daug džiaugsmo bei šypsenų. Vaikai galės stebėti ne tik kaip robotukas dirba, bet ir pabendrauti su šiuo technikos stebuklu.

Salų dvaro kultūros ir laisvalaikio rezidencija laukia jūsų gegužės 25-26 dienomis! Nepamirškite pasiimti geros nuotaikos ir pasiruošti nepakartojamiems nuotykiams bei įspūdžiams. Šis savaitgalis taps nuostabiu prisiminimu tiek vaikams, tiek jų tėveliams!

Salų dvaro inform. 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: