Nijolė Čirūnienė:
Nijolė Čirūnienė: \"Spėkite

Praėjusio mėnesio konkurso “Esam!” temos “Sausio išdaigos” nugalėtoja – kraštietė Anelė Čirūnaitė. Jai atiteko A.Šablinsko įmonės “Rytų Sanpola” įsteigtas prizas.

Fotosesija mamos
gimtadieniui
Sausio mėnesį konkurse iš viso dalyvavo 22 fotografijos aistruoliai. Į redakciją atsiųstos 144 nuotraukos. Jų autoriai Virginijus Stumbrys, Giedrė Solovjovienė, Simona Isajevaitė, Solveiga Paukštytė, Virginija Krasauskienė, Lauryna Dalmotaitė. Už “išdaigiškiausios” nuotraukos idėją nugalėtoja skelbiama kraštietė A.Čirūnaitė. Ji kartu su trimis seserimis Vilniuje surengė fotosesiją. Prieš sesiją Čirūnaitės nulipdė 4 mažus sniego senius (besmegenis – mėgstamas merginų mamos Nijolės herojus). Seserys neturėjo morkų, tad besmegenių nosimis virto raudonieji pipirai…
“Nukandau nosį” ir dar šūsnį fotografijų su besmegeniais dukros nusiuntė mamai gimtadienio proga.

Neužfiksavo pasakiškos
akimirkos
Čirūnų šeima domisi fotografija. “Kai buvau maža, mano draugės pirko muzikos kasetes, o mes pinigus skirdavome fotojuostelėms. Mama ryškindavo kadrus, mes džiaugdavomėsi pasisekusiomis nuotraukomis. Fotosesijos įaugusios Čirūnaitėms į kraują!” – telefonu pasakojo sostinėje gyvenanti Anelė. Dėl gražios nuotraukos keturios seserys gali persirengti ir princesėmis, ir pabaisomis. Čirūnų merginoms tik kartą nepavyko įamžinti pasakiškos akimirkos. Vieną praėjusios vasaros dieną visos seserys su mama persirengė princesėmis ir susėdo į vežimą, tempiamą arklio Marso. Iš gimtųjų Bajorų jos patraukė į Rokiškio dvarą. Moteris lydėjo profesionalūs fotografai. Deja, miesto pradžioje joms kelią pastojo žmogus su riterio šalmu, geležinėmis pirštinėmis ir kalaviju. Jis buvo “pasibalnojęs” dviratį. Kvanktelėjęs karžygys pamanė, jog arklys Marsas pagrobė princeses ir puolė arklį. “Riteris” spėjo į “princesių” vežimą įmesti dovanų (fazano plunksną ir Naująjį Testamentą) ir… dingo. Taip baigėsi “princesių” ir “riterio” susitikimas, kurio neužfiksavo nė vienas nustėręs fotografas.
“Rytų Sanpolos” prizą – skaitmeninės televizijos priedėlį- atsiėmė Anelės mama Nijolė.

 

Norbertas BYČKOVSKIS

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: