Jonas Jarutis. A. Minkevičienės nuotr.
Jonas Jarutis. A. Minkevičienės nuotr.

 

Kandidatų, pretenduojančių susikauti dėl Seimo nario mandato vienmandatėje, sąrašas papildytas nauju žaidėju. Sėlos apygardoje, jungiančioje mūsų ir dalį Kupiškio savivaldybės teritorijos, dėl mandato kovos Jonas Jarutis, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas. Praėjusią kadenciją jis vadovavo Kupiškio savivaldybei.

 

Rokiškiui pažįstamas

Praėjusį penktadienį Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Kaune per išplėstinį tarybos posėdį patvirtino Seimo rinkimų sąrašo lyderį ir kandidatus vienmandatėse. Vienmandatėje Sėlos apygardoje kautis dėl mandato partija deleguoja J. Jarutį (gim. 1953 m.). Jis rokiškėnams pažįstamas: anksčiau ketverius metus yra dirbęs viename bankų. Kandidatas turi pedagogo išsilavinimą, trenerio, sveikatingumo, kūno kultūros ir turizmo dėstytojo-organizatoriaus kvalifikaciją. Nuo 1995 m. jis – Lietuvos valstiečių partijos, Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjungos, Lietuvos valstiečių liaudininkų sąjungos Kupiškio rajono skyriaus narys. 2000-2003 m., 2003-2007 m., 2007-2011 m. ir nuo 2011 m. – Kupiškio rajono savivaldybės tarybos narys. Pernai pavasarį J. Jarutis dalyvavo tiesioginiuose Kupiškio mero rinkimuose, bet jų nelaimėjo. Jis yra šios kadencijos Kupiškio rajono tarybos narys ir europarlamentaro Bronio Ropės padėjėjas. 

 

Daugiau antradienio “Gimtajame…”

Aldona MINKEVIČIENĖ

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Virginija
2016 30 gegužės 10:19

Kadangi rajone konfliktuoja valdantieji su opozicija, o tai ne visiems patinka, todėl kur kiti pešasi laimės šis,( tiesiog spėju, o gal pasitvirtins? )

Rekomenduojami video: