Stanislava Juškienė.
Stanislava Juškienė.

 

 

 

 

 

 

Kol kitose Lietuvos aukštosiose mokyklose gripas koreguoja atsiskaitymų tvarkaraščius, „Gimtasis…“ domėjosi, kaip sunkmetį ir ligas išgyvena Panevėžio kolegijos filialas bei Verslo, technologijų ir žemės ūkio mokykla. Dar neįsisiūbavus krizei šioms mokykloms buvo pranašaujami ne itin geri laikai… 

 

Apie ligas

Panevėžio kolegijos Rokiškio filialo vadovė Stanislava Juškienė sakė, jog  dėstytojai ir darbuotojai kol kas sveiki, o dalis studentų  serga. Tiesa,  ne masiškai –  apie 10 proc. „Per savaitę pora kartų analizuojame situaciją:  jei pastebime sergantį, iš karto jį izoliuojame –  siūlome nevaikščioti studentų susibūrimų vietose, gydytis“, – sakė vadovė. Jos žiniomis, kai kurie gydėsi bendrabutyje, tačiau tie, kas smarkiau karščiavo, važiavo namo.

Anot vadovės,  studentai ir dėstytojai  paiso viešų rekomendacijų, kaip saugotis nuo gripo, kaip elgtis susirgus. Jei situacija pablogėtų, paskaitos būtų nutrauktos. Kol kas S.Juškienės žiniomis, užsiėmimai vyksta ir kituose Panevėžio kolegijos fakultetuose. Daliniai atsiskaitymai, jei yra būtinybė, nukeliami vėlesniam laikui, o galutiniai – tik po  Naujųjų metų. 

 

Visas straipsnis ketvirtadienio “Gimtajame…”

Reda Milaknienė

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: