Išrinkta Jaunųjų lyderių klubo valdyba ir prezidentė. Iš kairės: Gabija Kaulakytė
Išrinkta Jaunųjų lyderių klubo valdyba ir prezidentė. Iš kairės: Gabija Kaulakytė

Praėjusią savaitę Jaunųjų lyderių klubas šventė 11-ąjį gimtadienį.

Buvo pristatomos veiklos, projektai, iniciatyvos, įgyvendintos šiais metais. Kalėdų proga rokiškiečiams dalinti rankų darbo atvirukai. Tokia pati akcija  vyko ir per Velykas. Sušilus orams, kartu su partneriais iš Marijampolės, Prienų, Vilkaviškio, Biržų ir Kupiškio, Rokiškio lyderiai įgyvendino projektą „Sužinok, išbandyk, veik: Europos jaunimo savaitė“.

Tėvo dienos proga surengtas roko muzikos festivalis „Tėvo gitara“. Šiais metais festivalį drebino roko grupės iš Latvijos, Lenkijos bei Lietuvos.

Vasarą klubo nariai organizavo penkių dienų dviračių žygį „Iššūkis ant ratų“. Penkiolika dalyvių numynė daugiau nei 100 kilometrų, aplankė tris dvarus, daugiau sužinojo apie Rokiškio kraštą, nugalėjo laukinės gamtos baimę ir įveikė naktinį žygį.

Paskutinis šio sezono lyderių klubo renginys – rugsėjį vykęs tarptautinis jaunimo mainų projektas „Make a Change“. Jame dalyviai iš Lietuvos, Italijos, Bulgarijos, Portugalijos, Ispanijos bei Kroatijos aštuonias dienas gilinosi į kūrybiškumo ir verslumo temas, susipažino su kitomis kultūromis.

Sekmadienį vyko Jaunųjų lyderių klubo prezidento ir valdybos rinkimai. Naująja klubo prezidente tapo Julija Trumpickaitė. Valdybos nariais išrinkti Jokūbas Keraitis, Goda Budreikaitė, Austėja Šutaitė, Gabija Kaulakytė ir Asta Jasiūnaitė.

Reda Milaknienė

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: