Organizatorių nuotr.

Koncertų metu Ovidijus, kaip savo dainoje „Išdalinau“ išdalina visą save iki paskutinio lašo, ir žiūrovai tai vertina lankydamiesi koncertuose ir niekada nepaleidžia iš scenos be pakartojimų ir glėbių gėlių.

Daugiau nei 40 metų scenai atidavęs Ovidijus Vyšniauskas yra išleidęs dešimtį muzikinių albumų, surengęs daugybę koncertų Lietuvoje ir užsienyje, pelnęs žiūrovų besąlygišką meilę.

Save vadinantis „savo dainų metraštininku“ Ovidijus įsitikinęs, kad norint, kad gimtų kažkas netikėto, autoriui reikia būti „alkanam“ išgyvenimų. Scenos grandas iš savęs reikalauja daug atsakingesnės kūrybos: „palieku tik tai, kas svarbu, nereikalingų žodžių ar natų neturi būti. Norisi, kad daina būtų gera, tikra ir šilta“.

„Išdalinau“, „Mažyte mano“, „Žvaigždė rūke“, „Saulė leidžias“, „Nidai“, „Mamai“ ir tai vos kelios dainos kurias žino turbūt kiekvienas Lietuviškos muzikos klausytojas. O nuskambėjus dainų pirmiems akordams susirinkusi publika jas pasitinka ovacijomis ir dainos skamba su nuostabiausiu publikos choru.

Būtent toks vasaros vakaras, spinduliuojantis gerumą, šilumą ir tikrumą, pripildytas muzikinėmis istorijomis laukia Ilzenbergo dvare birželio 29 d.

Koncertai bus filmuojami ir fotografuojami, gali būti, kad medžiaga bus naudojama socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidoje.

Bilietai:

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/ovidijus-vysniauskas-430519/

Užs.R0294

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: