Socialiniame tinkle Mantas Sakaitis (dešinėje) publikuoja nuotrauką
Socialiniame tinkle Mantas Sakaitis (dešinėje) publikuoja nuotrauką

FAI (tarptautinės aeronautikos federacijos) pasaulio oro sporto šakų žaidynėse Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emyratai) dalyvauja rokiškėnas Mantas Sakaitis. Jis varžysis motorizuotų parasparnių grupėje, o kol kas tik treniravosi.

Sportininkas džiaugiasi, kad žaidynėse Dubajuje jau skambėjo Lietuvos himnas. Mūsų šalies aeroklubo delegacijai pirmąjį aukso medalį iškovojo Donatas Paužuolis, Lietuvos aviamodelių sporto rinktinės narys, kambarinių radijo bangomis valdomų aviamodelių rungtyje. Joje varžėsi dvylika stipriausių varžovų iš viso pasaulio, tačiau Donatui, surinkusiam maksimalų taškų skaičių visose rungtyse, neliko lygių. Donatui Paužuoliui šių varžybų metu talkino taip pat didelę patirtį sukaupęs aviamodeliuotojas iš Alytaus Ričardas Šiumbrys.

FAI pasaulio oro žaidynės yra pirmos kategorijos varžybos, rengiamos kas keturis metus. Šiose žaidynėse teisę dalyvauti gauna tik patys geriausi įvairių disciplinų sportininkai, kurie metai iš metų pasiekia pačius aukščiausius rezultatus Europos ir pasaulio čempionatuose.

Dalia Zibolienė

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: