Asmeninėje įskaitoje, šaudant MK šautuvu 30 šūvių gulomis 50 m atstumu, vyrų grupėje pirmą vietą laimėjo Gytis Vainilavičius (Kaunas) rezultatu 279 taškai. Antrą vietą užėmė Algis Berestnevs (Kraslavas LV) – 275 tšk., trečiąją – Tauras Jankauskas (Rokiškis) – 275 tšk.

Moterų grupėje pirmą vietą laimėjo Gustė Mickytė (Kaunas) rezultatu 291 taškai. Antrą vietą užėmė Milena Timergaleva (Kraslavas LV) – 285 tšk., trečiąją – Miglė Mickytė (Rokiškis)  – 281 tšk.

Šaudant MK šautuvu 3×10 šūvių į taikinį trys padėtys 50 m atstumu, vyrų grupėje pirmą vietą laimėjo Algis Berestnevs (Kraslavas, LV) rezultatu 260 taškai. Antrą vietą užėmė Viktoras Klimovas (Molėtai)– 255 tšk., trečiąją – Tautvydas Mažutis (Kaunas) – 252 tšk.

Moterų grupėje pirmą vietą laimėjo Gustė Mickytė (Kaunas) rezultatu 276 taškai. Antrą vietą užėmė LIja Ignatjeva (Kraslavas, LV) – 272 tšk. trečiąją – Laura Putne (Kraslavas, LV) – 271 tšk.

Šaudant MK šautuvu 10 šūvių gulomis nuo atramos 50 m atstumu, pradedančiųjų vaikų grupėje pirmą vietą laimėjo Naglis Jukna (Rokiškis) rezultatu 85 taškai. Antrą vietą užėmė Mykolas (Rokiškis) – 78 tšk.

Pradedančiųjų suaugusiųjų grupėje pirmą vietą laimėjo Robertas Žiglaitis (Rokiškis) rezultatu 85 taškai. Antrą vietą užėmė Anglius Akinis (Rokiškis) – 78 tšk. trečiąją – Mantas Blažys (Rokiškis) ir Vera Gurtajūtė (Daugpilis LV)– po 73 tšk.

Asmeninėje įskaitoje, šaudant laisvo pavyzdžio pistoletu 30 šūvių 50 m atstumu, vyrų grupėje pirmą vietą laimėjo Alfonsas Izutavičius (Vilnius) rezultatu 254 taškai. Antrą vietą užėmė Vladas Šigauskas (Kaunas)  – 251 tšk., trečiąją – Linas Bernotas (Kaunas) – 248 tšk.

Šaudant MK pistoletu 30 šūvių į nejudantį taikinį (vyrai) 25 m atstumu pirmą vietą laimėjo Vladas Šigauskas (Kaunas) rezultatu 275 taškai. Antrą vietą užėmė Alfonsas Izutavičius (Vilnius) – 271 tšk., trečiąją – Linas Bernotas (Kaunas) – 255 tšk.

Šaudant MK pistoletu 30 šūvių į nejudantį taikinį (moterys) 25 m atstumu pirmą vietą laimėjo Tatjana Klimova-Kakarienė (Molėtai) rezultatu 267 taškai. Antrą vietą užėmė Virginija Liškauskienė (Utena) – 258 tšk., trečiąją – Evita McLaughlin (Kupiškio r.) – 244 tšk.

Šaudant MK pistoletu 30 šūvių į judantį taikinį (vyrai) 25 m atstumu pirmą vietą laimėjo Alfonsas Izutavičius (Vilnius) rezultatu 279 taškai. Antrą vietą užėmė Hubertas Jankauskas (Rokiškis) – 273 tšk., trečiąją – Vladas Šigauskas (Kaunas) – 250 tšk.

Šaudant MK pistoletu 30 šūvių į judantį taikinį (moterys) 25 m atstumu pirmą vietą laimėjo Gražina Mulevičienė (Kaunas) rezultatu 260 taškai. Antrą vietą užėmė Virginija Liškauskienė (Utena) – 253tšk., trečiąją – Rusnė Vainoriūtė (Kaunas) – 118 tšk.

Renginį parėmė prizais (taurėmis bei medaliais) Rokiškio r. savivaldybė.

Džiaugiamės emocijomis, parodytomis šaudymo metu. Šaudymo sporto varžybas pravedė sporto klubas Skardis.