Asmeninio archyvo nuotr.

Daugiau kandidatūrų į pirmininko poziciją nebuvo iškelta, taigi balsuota vienbalsiai.

Kaip „Gimtajam…“ sakė V. Kužiulis, jis žinojo, kad bus keliama jo kandidatūra, todėl tai nebuvo jam netikėtumas. „Mūsų partijos Rokiškio skyrius vienija per 150 narių. Yra ir jaunų žmonių, dėjom vilčių į juos, tačiau jie per daug užsiėmę – kas savo verslais, kas augina mažamečius vaikus. Taigi, kol kas nesiryžta perimti vadovavimo“, – komentavo V. Kužiulis.

Beje, veiklų netrūksta ir naujajam pirmininkui. V. Kužiulis turi individualiąją įmonę, užsiimančią kanceliarinių prekių verslu, yra visuomeninės organizacijos „Tyzenhauzų paveldas“ narys, priklauso Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių, Šaulių sąjungoms, yra aistringas grybautojas ir pėsčiųjų žygių dalyvis. „Spėju visur, dar ir namams, jų aplinkai puoselėti skiriu nemažai laiko“, – šypteli V. Kužiulis.

Pasak naujojo TS-LKD Rokiškio skyriaus pirmininko, vadovavimo jis nesibaimina, nes yra stipri komanda, kurios branduolį sudaro net 4 pavaduotojai. „Dirbsiu ne vienas, su patyrusių politikų komanda. Pirmąja pavaduotoja, dešiniąja mano ranka liks didelę patirtį turinti politikė A. Kaupienė. Kiti trys pavaduotojai taip pat ne naujokai politikoje – tai Andrius Burnickas, Jūratė Šinkūnienė ir Algis Kazulėnas. Kartu ieškosime sprendimų“, – sakė V. Kužiulis.

Paklaustas, ar bus kažkokių pokyčių, juk kalbama, kad Rokiškio konservatoriai silpnėja, nebeturi stiprių politikų, V. Kužiulis teigė, kad kardinalių pasikeitimų nebus, tačiau daugiau gyvybės į skyriaus veiklą pasistengs įlieti. „Visos partijos susiduria su tomis pačiomis problemomis, su naujų, aktyvių narių trūkumu, bet dirbsime ta kryptimi, stengsimės pritraukti daugiau aktyvaus jaunimo“, –  žada V. Kužiulis.

Subscribe
Informuoti apie
guest
4 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ditė
ditė
2023 30 rugsėjo 13:32

“seimūnai-“vieną nors per šventes Rokiškyje gal ir pamatysime ?

Atsakymas daugeliui į klausimą
Atsakymas daugeliui į klausimą
2023 20 rugsėjo 18:19

Į skyrių jau įlido liberal konservatorius Martinėlis. Jis ir bus tas “naujas” , kuris pakeis dabartinį seimuną. O ligoninėje dirba daug sąžiningų daktarų, kurie papildys gretas.

Obelis
Obelis
2023 20 rugsėjo 12:21

Reikia pritraukti naujų narių ir ruošti konkurencingą pamaina dabartiniams seimunams.

jonas
jonas
2023 19 rugsėjo 20:00

Reik pritraukti kuo daugiau naujų sąžiningų narių

Rekomenduojami video: