Užs. R0363

–        Miesto elektriniai dviračiai yra patogūs, skirti važiuoti mieste. Jų baterijos talpa ir variklio galia mažesnė, todėl dviratis lengvesnis, jį nesunku nešti laiptais. Variklio galios pilnai užtenka važiuoti optimaliu 15-25 km per valandą greičiu.

–       Kalnų elektriniai dviračiai (angliškai  Mountain Terain Bike, MTB) yra galingi, stiprūs ir patikimi. Jie turi platų pavarų diapazoną, amortizuojančias pakabos sistemas, platesnes padangas, patikimus stabdžius, puikiai veikiančius šlapiose nuokalnėse.

–       Hibridinis elektrinis dviratis skirtas žmonėms, kurie nori važinėti ir mieste, ir nelygiose vietovėse bei  iššūkius keliančiose ilgose distancijose. Tai universalus ir praktiškas pasirinkimas.

Kalnų elektriniai dviračiai

Esame dviračių entuziastų komanda, todėl išbandėme daugybę variantų ir atrinkome pačius patikimiausius – tai BMC Switzerland ir Specialized kalnų elektriniai dviračiai.

  • Specialized elektriniai kalnų dviračiai

Specialized kuria dviračius daugiau nei 40 metų, ne vienas iš jų yra laimėjęs pasaulio čempionatus. Nepriklausomai nuo to, kad šių dviračių pasirinkimas labai didelis, visų jų kokybė yra aukščiausio lygio, tad kiekvienas atras transporto priemonę už jam priimtiną kainą.

Siekiantiems aukščiausios kokybės ir greičio puikiai tiks S-Works Turbo Levo G3 elektrinis dviratis, kurį galima drąsiai vadinti pačiu gyvybingiausiu ir greičiausiu visų laikų elektriniu dviračiu.

  • BMC Switzerland elektriniai kalnų dviračiai

Šio prekinio ženklo dviračiai pasižymi:

–       geriausiomis savo klasėje APS pakabos sistemomis, užtikrinančias geriausią sukibimą su danga.

–            TQ-HPR50 varikliu, kuris itin lengvas, tylus ir mažas. Tai reiškia, kad elektrinis dviratis bus dar lengvesnis ir greitesnis.

–             Atnaujinta Fourstroke amortizuojanti sistema užtikrina patogų važiavimą net ir ten, kur kelio negalėtumėte pavadinti patogiu.

Hibridiniai elektriniai dviračiai

Tiek naujokams, tiek patyrusiems dviratininkams, norintiems turėti universalią priemonę įvairiems kelionių tikslams pasiekti, puikiai tiks hibridinis elektrinis dviratis. Jis turi tokias savybes kaip patogią sėdėseną, vidutiniškai siauras padangas ir manevringą vairą. Visa tai praverčia važiuojant mieste, plentu ar nelygiu keliu.

  • Specialized hibridiniai elektriniai dviračiai

Specialized prekinis ženklas yra lyderiaujantis tarp el. dviračių gamintojų. Pavyzdžiui, hibridinis elektrinis dviratis Specialized Turbo Tero 3.0 nereikalauja didelių išlaidų, tačiau jis turi dvigubą funkciją – pritaikytas naudoti miesto gatvėse ir bekelėse. Tam puikiai pasitarnauja galingas Tero Full Power 250 W variklis, patrigubinantis pedalų mynimo jėgą ir gebantis vežti kartu papildomus 27 kg krovinio, reikalingo iškyloms gamtoje.

Elektriniai miesto dviračiai

Ką rinktis mieste – automobilį ar dviratį? Galbūt sakysite, kad keliavimo būdas minant pedalus yra pernelyg varginantis. Taip, sutinkame, tačiau šią problemą išsprendžia elektriniai dviračiai. Jie nuima apkrovą nuo kojų ir suteikia tokių privalumų kaip:

–       nemokamą parkavimą;

–       spūsčių išvengimą;

–       gamtai draugišką keliavimo būdą;

–       pakankamą greitį, galintį siekti iki 25 km per valandą.

Mūsų siūlomų prekės ženklų transporto priemonės pasižymi geriausiomis savybėmis. Štai Specialized Turbo Vado SL 4.0 elektrinis dviratis nuvažiuoja net 130 km vienu įkrovimu. Įmontuota Mission Control programėlė užrakina dviratį taip, kad jis tampa neprieinamas vagiams.

BMC Switzerland miesto elektriniai dviračiai turi BOSCH „Performance Line Speed“ variklį, užkursiantį jus iki 45 km/val. greičiu. Jie yra puikaus šveicariško dizaino. Didelės talpos baterijos neleis sustoti kelyje.

Taigi, elektrinis dviratis – ištikimas partneris kelyje, neišmetantis nė vieno gramo CO2, važiuojantis be degalų greitai ir lengvai ten, kur jums reikia. Peržiūrėkite platų elektrinių dviračių pasirinkima „VELONOVA” el. parduotuvėje arba gyvai Vilniuje esančioje dviračių parduotuvėje (J. Baltrušaičio g. 1, LT-06120, Vilnius).

 Užs. R0363

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: