Sausio 24 d. Rokiškio kūno kultūros ir sporto centre vyko keturios tinklinio varžybos.  Jėgas išbandė Rokiškio ir Kupiškio tinklininkai.

Pirmajame susitikime varžėsi Kupiškio ir “Pipirini – Rokiškio KKSC” komandos. Po dviejų setų kovos pergalę šventė Kupiškis – 2:0. Pirmajame sete Rokiškio sporto centro auklėtiniai intrigos nesukūrė ir jį pralaimėjo 25:15, tačiau antrojo viduryje tarsi prabudę iš miegų pradėjo vytis kupiškėnus. Deja, rezultatui pasiekus 24:23, rokiškėnams perėjus į puolimą, lemiamas KKSC ekipos lyderio Dovydo Raupio metimas pirštais skriejo į užribį, palaidodamas rokiškėnų viltis gauti papildomų taškų turnyrinėje lentelėje.

Antrajame susitikime svečiai iš Kupiškio varžėsi su Rokiškio “Velniakalnio” ekipa. Pirmo seto eigoje virė įnirtinga kova, tačiau seto pabaigą kokybiškiau sužaidę rokiškėnai jį laimėjo 24:26. Antrąjį setą “Velniakalnis” pradėjo nestandartine sudėtimi – be Romo ir Aurimo Laužadžių, Luko Mikalajūno – ir nustebo, kai netikėtai lengvai įgijo persvarą. Tačiau antrojoje pusėje galbūt atkutę kupiškėnai, o gal žaidėjųbkeitimai išmušė velniakalniečius iš ritmo ir rezultatas apsilygino. Vis dėlto, “Velniakalnis” seto pabaigoje susigrąžino pusiausvyrą ir šventė pergalę 22:25. 

Trečią valandą Kupiškis skyrė Rokiškio “Astruvai”. Kupiškis šį susitikimą pradėjo galingai, tačiau pirmojo seto viduryje “Astruva”, matyt, apšilo, pajuto žaidimo ritmą ir perlaužė rezultatą savo naudai. Šį susitikimą astruviečiai laimėjo 0:2.

Ketvirtajame susitikime jėgas išbandė dvi Rokiškio ekipos – “Velniakalnis” ir “Restart”. Netikėtai agresyviai pirmąjį setą pradėjęs “Restart” anksti įgijo persvarą ir išlaikė ją viso seto eigoje. Antrą setą agresyviau pradėjo “Velniakalnis” ir dabar jau jie įgijo ankstyvą persvarą, tačiau seto eigoje “Restart” pradėjo vytis. Tad tik vargais negalais išlaikę pranašumą, “Velniakalnis” laimėjo  25:23. Trečias setas buvo ramesnis už pirmus du – čia “Velniakalnis” įrodė savo persvarą (25:16) ir šventė pergalę rezultatu 2:1.

Bene didžiausią dienos staigmeną pateikė “Rokiškio sūris”, nugalėję “Astruvą” 2:1. Jau pirmajame sete “Rokiškio sūris” kabinosi už kiekvieno kamuolio ir demonstruodami pasiaukojančią gynybą laimėjo setą netikėtai didele persvara – 25:9. Antrasis setas klostėsi lygiau, jame netrūko intrigos ir ryškių žaidėjų emocijų, tačiau seto pabaigą geriau sužaidę astruviečiai šį setą laimėjo 23:25, tad laimėtojo sprendimas nusikėlė į trečią setą. Jame “Rokiškio sūrio” tinklininkai prisiminė gynybą, rodytą pirmajame sete, ir dėsningai augino persvarą viso seto eigoje. Sensacija? Ne. Staigmena? Taip.

Taigi sausio 24 di gimtadienius šventę Aurimas Laužadis (48) ir Rytis Narbutas (25) laimėjo 7 setus iš 10, 3 varžybas iš 4. Vienintelę pergalę atėmė “Rokiškio sūris”, nuskausminęs “Astruvą” paskutiniame dienos sete.


Apžvalgą parengė Justas Laužadis

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: