Redakcijos archyvo nuotr.

Nusikaltimas įvykdytas 2020 m. balandžio 15 d. Rokiškyje esančiame bute. Prokuratūros duomenimis, G. F. buvo nužudytas išgertuvių metu.

Ant nužudytojo kūno tyrėjai suskaičiavo ne mažiau kaip devyniolika muštinių ir pjautinių sužalojimų. E. K. kaltinimai pateikti dėl tyčinio nužudymo.

Dėl karantino teismo posėdis vyko mišriuoju būdu. Teismo salėje dalyvavo dvi nukentėjusiosios – nužudyto trenerio žmona ir dukra, jų advokatas, kaltinamojo advokatas ir prokurorė. Kaltinamasis E. K. į posėdį jungėsi nuotoliniu vaizdo konferenciniu ryšiu iš Šiaulių tardymo izoliatoriaus.

Teismo posėdyje prokurorei perskaičius kaltinamąjį aktą, E. K. pareiškė kaltę pripažįstantis „nevisiškai“. Savo parodymus kaltinamasis sutiko duoti po visų liudytojų apklausų. Jis taip pat išreiškė norą kitame teismo posėdyje dalyvauti teismo salėje, kad galėtų tiesiogiai bendrauti su savo advokatu.

Teismas išklausė abi nukentėjusiąsias ir pridėjo prie bylos jų pareikštus civilinius ieškinius. Nukentėjusiosios prašo priteisti iš kaltinamojo iš viso 318 tūkst. Eur neturtinės žalos ir daugiau kaip 15 tūkst. Eur turtinės žalos.

Teismo posėdyje buvo apklaustas ir vienas liudytojas.

Kitas posėdis numatytas vasario 22 d.

Panevėžio apygardos teismo inform.

Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Denis
Denis
2021 3 vasario 16:10

Jis,ir buvo ,,padarytas,,nesveiku vaikysteje,nes patevis ziauriai musdavo….

Nesvarbu
Nesvarbu
2021 2 vasario 22:07

Kokia dar buitine nesuprantu,taip pasielgti gali tik nesveiko proto zmogus

lll
lll
2021 2 vasario 16:56

Tiesiog buitinė žmogžudystė.

Rekomenduojami video: