Kavoliškio kaimo (Rokiškio kaim. sen.) gyventojas V.Č. kaltinamas žiauriu elgesiu su gyvūnu.

Šuns egzekucija įvyko rugpjūčio 28 d. 47 m. V.Č. užėjo pas savo pažįstamą ir išsivedė šio bokserių veislės kalę. Lauke jis kelis kartus kirto kirviu šuniui per galvą. Apie šį įvykį „Gimtasis…“ rašė rugpjūčio pabaigoje.
Pareigūnams šunžudys aiškino, jog kalė iš karto krito negyva, o įvykio liudininkė tikino mačiusi,  kaip V.Č. keturkojį kapojo netoliese esančiame griovyje. Atsirado ir daugiau šuns agonijos liudininkų. Apie žiaurią egzekuciją žmonės pranešė policijai.
Nusikaltimo metu V.Č. buvo neblaivus.
Panevėžio apygardos prokuratūros Panevėžio apylinkės vyriausiojo prokuroro pavaduotojo pareigas laikinai einantis Renaldas Žalys prašė teismo šią nusikaltimų dorovei baudžiamąją bylą užbaigti baudžiamuoju įsakymu ir pripažinti V.Č. kaltu.

 

Daugiau šeštadienio “Gimtajame…”

GR ir Panevėžio apygardos prokuratūros inform.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: