Petras Šiaučiūnas: „Tai kitąmet laukia geras startas, gal netgi ir mašina ralio trasoje kitos kategorijos bus – greitesnė, geresnė.“ GR archyvo nuotr.

Per 20 tūkstančių – ūkininkui Petrui 

Įspūdingiausią paramos sumą šiemet gyventojai skyrė Rokiškio rajone registruotai asociacijai „Avela racing team“. Rašoma, kad 432 rėmėjai skyrė 22,25 tūkst. eurų sumą.

Asociacijos direktorius Petras Šiaučiūnas, ekranuose išgarsėjęs kaip ūkininkas Petras, „Gimtajam…“ neslėpė, kad yra maloniai nustebintas ir dėkojo gerbėjams už palaikymą. „Kaip VMI informavo, ši parama mane pasiekti turėtų tik kitais metais. Tai kitąmet laukia geras startas, gal netgi ir mašina ralio trasoje kitos kategorijos bus – greitesnė, geresnė“, – teigė P. Šiaučiūnas.

Tiesa, šiemet įkurtos asociacijos vadovas prasitarė, kad tikėjosi paramos surinkti galbūt daugiau. „Sukurti asociaciją paskatino mano „fanai“, kurių turiu apie 70 tūkstančių. Tai iš tiek beveik puspenkto šimto rėmėjų – visai neblogai. Kaip pirmiems metams, tikrai labai gerai. Džiaugiuosi, kad esu teisingam kely ir teisingai darau“, – sakė P. Šiaučiūnas.

Išdėstymas top penketuke

Antroje vietoje pagal didžiausią apskaičiuotą paramos sumą – Rokiškio Šv. apaštalo evangelisto Mato parapijai. Čia 112 gyventojas iš viso skyrė 4,7 tūkst. eurų sumą.

Trečioje vietoje – Rokiškio rajono „Lėvens krantų“ medžiotojų klubas. Šiuo atveju 11 rėmėjų parėmė organizaciją 4,2 tūkst. eurų suma.

3,5 tūkst. eurų suma, kaip skelbiama, skirta Rokiškio rajono ugniagesių savanorių draugijai. Tokią sumą organizacijai „sudėjo“ 111 rėmėjų.

Taip pat į top penketuką patenka ir VšĮ „Kaimo grandinė“. 74 asmenys parėmė šią, kaip skelbiama Rokiškyje ir Vilniuje veikiančią gyvūnų globos organizaciją 3,4 tūkst. eurų suma.

Daugiau – penktadienio “Gimtajame…”

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: