„Gyvenu nuosavame name, o šalia esančiame kieme – džiunglėmis virtę šabakštynai: žolės baigia praaugti namo langus, kiemas apsodintas tujomis, kurios gal dešimtmetį negenėtos. Ne tik vaizdas baisus, neaišku, kokie gyviai tose žolėse apsigyveno. Kaimynai čia seniai nebegyvena, bet ar tai jiems suteikia teisę neprižiūrėti savo teritorijos? Mes juk negalime aukoti nei savo lėšų, nei laiko ir sutvarkyti svetimą kiemą, tad gal padėtų bauda? Ar jos tokios egzistuoja?“ – dėstė skaitytojas.
Kaip sakė miesto seniūnas Arūnas Krasauskas, šiuo metu nėra taisyklių, kurios numatytų, kokio aukščio žolės traktuojamos kaip nepriežiūra, tačiau ruošiami pakeitimai: „Rudeniop parengsime naujas taisykles, kur bus numatyta net tai, koks maksimalus žolės aukštis gali būti.“
Tokiu nepriziurimu pastatu tik dauges,reikia su tuo susitaikyti,nauju statybos beveik nebevyksta.Paziurekime i miestelius,didesnes ar mazesnes gyvenvietes beveik,kas antras namas negyvenamas.Jei dar ilgai viespataus si rajono valdzia,kuri sugeba tik bausti,tapsime Panevezio seniunija.
Žmonės negyvena, bet keletą kartų metuose nušienauti kiemą, to reikalautų “padorumas” kaimynų atžvilgiu.Bėda seniūnijai su tokiais gyventojais…o kiek yra mikrorajone daugiabučiuose kirpyklų nuosavos ar nuomojamos,bet aplinka apgailėtina todėl miestas ir atrodo “,apaugęs ..apžėlęs”Manau, laikas, seniūnijai iš tiesų tokius nesusipratėlius “apkirpti”.?
Žolynai dabar būna įvairaus aukščio. Juos įrengti kainuoja DAUG. Klausimas:kaip pateiksite zolyno savininkui, kad pas jį kieme netvarka, auga per aukšti žolynai? Pvz. miskantai arba ašuotės?
Tik:tvarka, bauda…. Bendraukite, domėkitės. Padėkite kad ir žodžiu. Pykčiu nieko nelaimėsite. Nei kaimynai, nei savivaldybė.
Geda. Gal tam name gyvena senukas ar mociute. Jie daznai ir normalios zolepjoves neturi. Puikybes tustybes ir abejingumo paradas!