GR archyvo nuotr.

Mano kad reikia

Savivaldybės požiūriu pasipiktinęs skaitytojas Alis Vėjelis užsuko į redakciją ir mums netgi papunkčiui išdėstė, kodėl, jo manymu, reikia kolumbariumo. Pasak jo, tai sumažintų didžiulius šiukšlių kiekius kapinėse, seni paminklai nesimėtys jų patvoriuose, o jo paskaičiavimais savivaldybės investicija į kolumbariumą netgi atsipirktų. „Jei urnos saugojimas ilgą laikotarpį kainuoja apie tris tūkstančius eurų, tūkstantis urnų štai ir trys milijonai eurų,“ – skaičiavo vyriškis.

Jo teigimu, jei tik atsirastų kolumbariumo poreikiui parašus renkančių, tų parašų surinkti pavyktų ir greičiausiai ne vieną tūkstantį. „Žmonės tikrai mato, kad kolumbariumas reikalingas,“ – tikino A. Vėjelis.

Ketinimų buvo bet…

Meras Ramūnas Godeliauskas teisinosi, kad šiuo metu sustojusi visų savivaldybių kolumbariumų plėtra. „Mūsų Seimas padarė tokį žingsnį, numatęs, kad savivaldybės negali imti jokių lėšų iš žmonių už laidojimus kolumbariume,“ – sakė jis. GR archyvo nuotr.

„Gimtojo…“ pakalbintas meras Ramūnas Godeliauskas aiškino, kad įrengti kolumbariumą savivaldybė ketinimų turėjo. „Mes buvom pasiskaičiavę, turim vietą šalia koplyčios Kalneliškių kapinėse. Tą vietą esam rezervavę, niekam jos neskiriam, saugom, nes ta vieta yra paliekama kolumbariumui,“ – teigė rajono vadovas.

 

 

Na ir kas kad nuostolinga?

Pasak tarybos narės Raimondos Stankevičiūtės-Vilimienės, jei tokia gyventojų valia, kad Rokiškyje būtų kolumbariumas, savivaldybė neturėtų skaičiuoti, ar tai apsimoka, ar ne. GR archyvo nuotr.

Tarybos narė opozicijoje Raimonda Stankevičiūtė-Vilimienė sako, kad savivaldybė neturėtų skaičiuoti, ar įrengti kolumbariumą apsimoka, ar ne. „Mano manymu, jei žmonės prašo, reiškia, savivaldybė privalo tą padaryt. Čia kalbam apie Rokiškio krašto žmonių valią, o apie nuostolį, kad ir koks jis būtų, negali būt nė kalbos… – įsitikinusi tarybos narė.

 

 

Daugiau „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ditė
ditė
2024 22 birželio 21:35

komentarų buvo,bet “dingo”?

Klasikinis valdininkėlių
Klasikinis valdininkėlių
2024 22 birželio 4:51

veiksmas. Svarbiausia – KIEK IMANOMA MAŽIAU DIRBTI, GERIAUSIA NIEKO IR GAUTI KIEK IMANOMA DIDESNĘ ALGĄ. Ar savivaldybė atliko VIEŠĄ gyventojų apklausą dėl kolambariumo? Na bent jau nesigirdėjo. O kur ten nuomonė bobučių bažnytiniame chore, kur gieda meras, tai dar ne visų.

ditė
ditė
2024 21 birželio 15:46

šaunuolė p. Raimonda.tik vilčių ,kad tai bus padaryta nulis ..lygiai taip pat ,ar bus šis komentaras ,juk viskas jų valioje ir gyventojų diskusijos ir prašymai neturi jokios reikšmės,svarbu tik ,kad juos išrinkome

Rekomenduojami video: