Rokiškėnas, apsipirkęs prekybos centre LIDL, davęs kasininkei dešimt eurų, ekrane pamatė, kad į kasą ji įmušė vienuolika. Vyras klausia – tai kur dingo tas vienas euras? Skaitytojo nuotr.

Turi įtarimą

Taigi, į redakciją kreipėsi rokiškėnas, apsipirkęs LIDL prekybos centre birželio 9 dieną 17 val. 31 min. Pasak skaitytojo, jis pirkęs prekes, kurių bendra vertė – 7,77 euro. „Padaviau dešimt eurų kasininkei, o ji, mačiau, į kasą įmušė 11 eurų. Ekrane rodė 3,23 euro grąžą, o man atidavė 2,23 euro grąžos. Grąžą atidavė kaip priklauso, tačiau, paklausus, kodėl čekyje įmušta 11 eurų, o ne dešimt, ir kur „dingo“ vienas euras, ji atsakė –  suklydau. Bet kodėl čekyje nėra taisymo ir kur nuklydo tas vienas euras, gal į jos kišenę?“ – teiraujasi skaitytojas.

Taip pat vyras teigė net kelis kartus kasdienio apsipirkinėjimo metu pastebėjęs kasininkę, skenavusią tas pačias prekes dukart. Vyras, tikinęs, jog už pirkinių krepšelį sumokėjo daugiau nei turėtų, spėlioja, jog pardavėja tam tikras prekes jo sąskaita parsinešė namo. Sako, būtų gal ir kreipęsis, bet nežinojęs, kam tiksliai išsakyti savo nusiskundimą ir suabejojęs, kad juo kas nors iš parduotuvės vadovybės patikės. „Sumokėjai, tai pats kaltas ir kaip beįrodysi…“ – svarstė skaitytojas.

Daugiau „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Pasitaiko
Pasitaiko
2024 26 birželio 20:48

Suklydo, bet nieko neapgavo. Kadangi nepadarė taisymo, tas 1 € pamainos gale, kasoje rodis trūkumą. Kurį jį turės atidėti iš savo kišenės.

Rekomenduojami video: