Pavasario forume Rokiškiui atstovavo RRMT nariai Ugnė, Akvilė, Emilis ir mokinių tarybų pirmininkai Afrodinė, Adriana, Luknė ir Aina. RRMT nuotr.

Luknė NARKEVIČIŪTĖ

Taigi, kam mums ŠITO reikia?

Seimas leidžia įstatymus. Seimą renka dėdės ir tetos, dėdes ir tetas – kiti dėdės ir tetos. Su tų dėdžių ir tų tetų išleistais įstatymais gyvena ne tik dėdės ir tetos, kurie balsuoja, bet ir mes, moksleiviai. Lietuvos moksleivių sąjungos misija – „atstovauti moksleiviams aktualiais klausimais švietimo ir jaunimo politikoje, bendradarbiaujant su valstybės institucijomis ir kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis, teikti informaciją moksleiviams aktualiais klausimais“.

Mes norime turėti svarų žodį. Juk taip dažnai kartojama – „jaunimas – mūsų ateitis“. Tad mes ir norime siūlyti, rekomenduoti; mes siekiame, kad į mūsų nuomonę būtų atsižvelgta.

Aitvaras neatneš, kol savo neturėsi

“Aitvaras neatneš, kol savo neturėsi“ – tokiu šūkiu praėjusį penktadienį prasidėjo LMS Pavasario forumas. Į Kauną susirinko apie 300 jaunų žmonių iš visos Lietuvos. Taip pat ir rokiškėnai – rajono Moksleivių tarybos (RRMT) nariai.

Asamblėja – svarbiausia Lietuvos moksleivių sąjungos dalis. Būtent pavasario forumo metu, balandžio 26–28 d., ir vyko XXXVII asamblėja. Jos metu LMS prezidentas Jonas Trumpa pristatė LMS, LMS valdybos ir finansinę metų veiklos ataskaitas. Vyko kandidatų į valdybos narius rinkimai. Asamblėjos metu išrinkome naują valdybos narę – Godą Samalionytę. Taip pat tvirtinome LMS pasiūlymus politinėms partijoms, artėjant Seimo rinkimams. Į šį dokumentą įeiną daug temų, tokių kaip tarpiniai egzaminai, civilinė sauga, psichikos sveikata, darkart „judinama“ viešojo transporto lengvata ir t. t.

Ne tik bendraminčiai, bet ir draugai

Forume sutinki daug ne tik bendraminčių, bet draugų. Draugų, su kuriais daliniesi nuostabiomis trimis dienomis. Šį kartą RRMT savanoriai ir mokyklų mokinių tarybų pirmininkai susitiko Kaune. Daug ir intensyviai dirbo, o šeštadienio vakarą – šokiai kartu su draugais, sekmadienį – socializacija ir atsisveikinimai su pažadu susitikti kitame forume.

Laisvalaikio tema – chemija.

Darbo ir laisvalaikio akimirkos.

RRMT nuotr.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: