RK Rokiškio skyriaus nuotr.

RK Rokiškio skyriaus savanoriams, kurių buvo apie 20, talkino šeši Jūžintų seniūnijos gyventojai, du Skemų socialinės globos namų bei dar penki grupinio gyvenimo namų Sėlių gatvėje gyventojai bei penki Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinio mokiniai.

Penktadienį surinkta apie 680 vnt. higienos priemonių, šeštadienį perpus mažiau – apie 320 vnt. Pasak RK Rokiškio skyriaus vadovės Ingridos Pukėnienės, žmonės aukojo netgi ilgo galiojimo maisto produktų, nors nei lankstinuke, nei kitur apie tokią galimybę nebuvo minėta. Surinkta apie 50 vnt. tokių produktų. Per abi dienas daugiausia daiktų surinkta LIDL prekybos centre bei didžiojoje „Maximoje“ (apie 220 vnt.), mažojoje „Maximoje“ bei „Norfoje“ paaukota šiek tiek mažiau – apie 200 vnt. Populiariausios prekės buvo šampūnai, dušo geliai, tualetinis popierius, muilas, dantų priežiūros priemonės. Iš viso paaukota apie 1000 vnt. daiktų, iš jų kanceliarinių prekių tebūta apie 100 vnt.

RK Rokiškio skyriaus vadovė dėkoja visiems, prisidėjusiems prie akcijos, bendradarbiavusiems, taip pat UAB „Intelektualūs kompiuteriai“ vadovui Nerijui Solovjovui už lankstinukų spausdinimą ir „Gimtajam Rokiškiui“ už sklaidą.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: