Ritos Grigalienės nuotr.

Apdovanojimai pradėti šiek tiek anksčiau, nei buvo planuota, – ne 20 val., bet 19 val. Pirmąją vietą tarp vyrų komandų (amžius nebuvo ribojamas) užėmė Donatas Pašvenskas ir Deimantas Jarmalavičius iš Vilniaus, antrąją – Paulius Vilys ir Jonas Skukauskas (Tautiškis, Utenos rajonas), po atkaklios kovos trečiąją vietą pelnė Vilius Vyšniauskas ir Julius Butėnas (Vilnius).

Tarp moterų komandų pirmas ir antras vietas laimėjo tinklininkės iš Vilniaus: turnyro nugalėtojomis tapo Liubov Zobnina ir Irina Zobnina, vicečempionės – Lidija Firinovič bei Vlada Oganauskienė, trečios vietos laimėtojos – Kristine Sekijevska ir Dagmara Laurecka iš Daugpilio, Latvijos.

Visi varžybų prizininkai apdovanoti oficialiais paplūdimio tinklinio kamuoliais „Mikasa BV550C“, dovanų gavo ir AB „Lašų duona“ šakočių bei AB „Rokiškio sūris“ produktų.

Dalyvavusios komandos turėjo susimokėti 20 eurų starto mokestį.

Sekmadienį turnyras tęsiamas. Nuo ryto 10 val. tinklininkai rungtyniauja dviejose grupėse: MIX (poroje vyras ir moteris, amžius neribojamas) ir „Vyrai 100+“ (abiejų dalyvių amžius sudėjus turi būti ne mažesnis nei 100 metų).

Pagrindinis turnyro organizatorius, kaip ir ankstesniais metais, – asociacija „Velykalnis“, taip pat prie organizavimo prisidėjo Rokiškio miesto seniūnija ir Kūno kultūros ir sporto centras.