GR archyvo nuotr.

Rokiškėnai tėvai klausia – kaip savivaldybės Saugaus eismo komisija ketina spręsti šią problemą?

Savivaldybės administracijos direktorius Valerijus Rancevas sako, kad šis klausimas jau svarstytas ir nuspręsta birželio mėnesio tarybai teikti projektą skirti 20 tūkst. eurų įvažiavimui į „Romuvos“ gimnaziją (Taikos g. 17) platinti.

„Įvažiavimas per siauras, todėl automobiliai negali prasilenkti, turi sustoti ir praleisti vieni kitus, susidaro spūstys. Platinsime kelią, kad būtų normalus dvipusis eismas. Jeigu taryba birželio mėnesį patvirtins šį sprendimo projektą, tai planuojame darbų imtis iš karto ir iki rugsėjo 1-osios juos užbaigti“, – komentuoja V. Rancevas.

Subscribe
Informuoti apie
guest
5 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Juokas
2024 22 birželio 10:01

Kokie dar automobiliai??? Šitame kaime pesciomis pasiekiamas per 15 ar 20 minučiu bet kuris objektas. Kvatoju pamates kaip pasipūte žmogenai vaziuoja is mikrorajono i maxima ar lidla, 500 metrų. Kvaileliai.

Obelis
Obelis
2024 21 birželio 14:59

Kažin ar užteks vietos mokyklos kieme apsisukti, plius turbūt tame kieme mokyklos darbuotojai statosi mašinas. Gal būtų logiškiau atvažiavus prie mokyklos išleisti vaikus ir išvažiuoti pro garažus ir daugiabučio kiemą?

Honda
Honda
2024 21 birželio 12:55

Kodėl neskirta lėšų stovėjimo vietoms prie gimnazijos sutvarkyti? Aikštelė prie šiaurinio įėjimo duobėta, į aikštelę iš vakarų pusės veda duobėtas keliukas, po lietaus ten purvas. Jau dabar atvažiavus į antrą pamoką ar vėliau netilpo automobiliai. Kodėl nesirūpinama eismo saugumu Algirdo gatvės atkarpoje nuo Šatrijos gatvės iki Riomerio gatvės? Įdomu pagal kieno palaimintą projektą šaligatvis ten virto rožynu. Senamiesčio progimnazijoje nebuvo pradinukų, o kai slidu ne vieną kartą auto vos nesužalojo važiuojama dalimi ėjusių mokinių.

ditė
ditė
2024 27 birželio 15:55
Atsakinėti į  Honda

atrodo,,kad mūsų mieste nėra sisteminio požiūrio į jo tvarkymą kas ką sumano …tą ir daro,ir tai kelia nuostabą

ditė
ditė
2024 21 birželio 12:20

STEBUKLAS visi važiuos į mokyklą automobiliais,aišku niekas neuždraus,bet kai automobilis tampa “įpročiu”?

Rekomenduojami video: