GR archyvo nuotr.

Nebent kada nors?..

Laura Viduolytė-Pupelienė: „Stebim situaciją, žiūrim, koks ežero lankytojų aktyvumas.“ GR archyvo nuotr.

Kavinės „Pupelė“ šeimininkė Laura Viduolytė-Pupelienė sakė prieš keletą metų apie tai svarsčiusi, tačiau… šią mintį į šalį atidėjusi. „Tada nesiėmėm, o dabar jau nebeturim laiko. Nebent kada nors ateity… Bet dar stebim situaciją, žiūrim, koks ežero lankytojų aktyvumas“, – kalbėjo verslininkė, mananti, kad kavinukė paežerėje tikrai pritrauktų daugiau poilsiautojų. Ne tik vasarą.

 

 

Ar kas nors nusimaudęs pirktų dešrainį?

Algimantas Šablinskas: „Plėtra, jeigu atvirai, nebedomina.“ GR archyvo nuotr.

Algimantas Šablinskas, kavinės „Senas grafas“ vadovas, sako, kad imtis tokios iniciatyvos jau nebenori. „Plėtra, jeigu atvirai, nebedomina. Gal anksčiau buvo noras plėstis, bet dabar mes norim tobulint tą, ką turim. Be to, nepasakyčiau, kad Rokiškio ežeras yra tas, kurio maudykloje poilsiautojai nori praleisti visą dieną, kaip kokiam pajūry Šventojoje. Verslininkai stebi aplinką ir mato trūkumus. Labai abejoju, ar ten kas nors nusimaudęs pirktų dešrainį. Nusimaudo – ir namo. Nes ką ten daugiau veikt? O jei nori užkąsti, tai savo atsineša“, – mano pašnekovas.

 

Stebuklų kraštas

Linas Petkevičius: „Savivaldybė per savo ambicijas prarado ne vieno verslininko susidomėjimą.“ GR archyvo nuotr.

„Gimtojo…“ skaitytojai taip pat klausė, kodėl Rokiškio baseino darbuotojams vasaros sezonui persikeliant prie Rokiškio ežero su vandens batutais, nepersikelia ten ir kavinė. Kavinės „Rokis ir Kiškis“ savininkas Linas Petkevičius sako, kad už tai reikia „dėkoti“ rajono savivaldybės tarybai, priėmusiai sprendimą, kad ežero rekreacinėse zonose draudžiama prekyba alkoholiu. „Ne kartą sakiau, ir dar pasikartosiu, kad jeigu nori sužlugdyti kavinę, tai uždrausk prekybą alkoholiu. Visos kavinės daugiausia ir laikosi iš prekybos tuo. Negalima prekiauti alkoholiu, tai verslą ir atbaido. Kodėl Kupiškio marių poilsiavietėje veikia net dvi kavinės ir abiejose gali įsigyti alkoholinių gėrimų? Tik pas mus – stebuklų kraštas“, – piktinosi verslininkas ir pridūrė, kad pati ežero maudykla, jei nebūtų tokio specifinio draudimo, turinti potencialo. „Manau, savivaldybė per savo ambicijas prarado ne vieno verslininko susidomėjimą“, – teigė L. Petkevičius.

„Daugiau Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: