„Utenos dienos“ nuotrauka. „Rokiškio komunalininko“ direktoriumi tapo Ignas Vaškelis, keletą pastarųjų metų vadovavęs Utenos butų ūkiui.

Pirmadienį oficialiai paskelbta, kad naujuoju AB „Rokiškio komunalininko“ direktoriumi tapo uteniškis Ignas Vaškelis (nuotr.). Penktadienį vykusio konkurso dalyviui, užėmusiam antrąją vietą konkurse į šias solidžias pareigas, sėkmė nusišypsojo paaiškėjus, kad geriausiai konkurse pasirodęs konkurentas pasvalietis, buvęs UAB Pasvalio butų ūkio direktorius Marius Trinkūnas, persigalvojo ir savivaldybei pateikė atsisakymą.

Skelbiama, kad I. Vaškelis Vilniaus pedagoginiame universitete yra įgijęs matematikos ir informatikos bakalauro laipsnį, Mykolo Riomerio universitete – strateginio organizacijų valdymo verslo ir vadybos magistro laipsnį. Keletą pastarųjų metų I. Vaškelis vadovavo UAB Utenos butų ūkiui.

Taip pat rašoma, kad I. Vaškelio veiklos programoje numatytas ne tik daugiabučių namų ir vandens sistemų modernizavimas. Tai ir įmonės autotransporto parko atnaujinimas, bendrovės dokumentų skaitmeninimas ir informacinių technologijų infrastruktūros optimizavimas, darbuotojus motyvuojančių darbo sąlygų sukūrimas ir kiti svarbūs strateginiai tikslai.

Penktadienį vykusiame konkurse į „Rokiškio komunalininko“ direktoriaus pareigas susirungė du pretendentai. Tądien pakalbinta „Rokiškio komunalininko“ valdybos pirmininkė Regina Strumskienė sakė, kad abu konkurentai – M. Trinkūnas ir I. Vaškelis – kompetentingi, stiprūs varžovai, turintys nemenką patirties bagažą.

Trečiasis pretendentas, kaip minėjo R. Strumskienė, taip pat turėjęs dalyvauti konkurse – iš Kauno – neatvyko.

„Gimtasis…“ primena, kad „Rokiškio komunalininkas“ be vadovo liko nuo šių metų gegužės 1 dienos, iš darbo išėjus Vladui Januliui.

Subscribe
Informuoti apie
guest
8 Komentarai
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ditė
ditė
2024 21 birželio 12:04

atrodo keistokai kas gali būti geriau ir patogiau dirbti.. ROKIŠKYJE?

Įdomu
Įdomu
2024 18 birželio 14:49

O kodėl neleidžiama balsuoti už komentarą? Kas čia per GLAVLITAS? Ar čia lietuviškai-konservatoriškos ” demokratijos ” apraiška?

ditė
ditė
2024 22 birželio 21:30
Atsakinėti į  Įdomu

“filtruoja ” komentarus laikraštis .neįdomus…viena tiesa ..skaitykit ir džiaukitės

Plevėsa
Plevėsa
2024 18 birželio 13:00

Gal Rokiškyje prasidės dvikojų stirnų medžioklė?

Vasia
Vasia
2024 18 birželio 12:52

Užuojauta kolektyvui, renovuojamų namų gyventojams, rangovams. Šansas “mergaitėms”. Kas netikit išsisaugokite šį įrašą. Įdomu po kiek pas jus tai kainuoja.

Benas
Benas
2024 19 birželio 12:59
Atsakinėti į  Vasia

Uzjauciu rokiškiecius.Utenoje teko iseti uz kysius is rangovu bei priduodamu daugiabuciu namu su fiktyviais parasais.

Birutė
Birutė
2024 17 birželio 17:00

čia vėl suvaidintas konkursas, socdemas ir Rokiškio valdančiųjų draugelis …va ir visas konkursas

pasidomėkite
pasidomėkite
2024 17 birželio 15:22

šio veikėjo politine karjera ir bus aiškus konkurso “objektyvumas”!

Rekomenduojami video: