Radvilė Cegelskaitė savo amžiaus solo kategorijoje ir duete laimėjo Mini Grand Prix. (Asmeninio archyvo nuotr.)

Tai muzikos festivalis, kuriame dalijamasi patirtimi, užsimezga naujos draugystės, kur kiekvienas pasirodymas sulaukia daug gerų emocijų, ovacijų ir palaikymo.

Asmeninio archyvo nuotr.

Festivalis prasidėjo eisena, kurioje plevėsavo Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos, Rokiškio miesto ir Lietuvos vėliavėlės. Marškinėlius eisenai puikiai dekoravo Gintarė Cegelskienė. Vakarais skambėjo profesionaliai jaunųjų atlikėjų atliekama muzika: festivalinė programa, konkursas, draugystės vakaras, „Gala“ koncertas.Kiekvieną vakarą Radvilės balsas puikiai skambėjo ir džiugino klausytojus. Ji puikiai dainavo ir solo, ir duete su vilniete Žemyna Palionyte (mokytoja Jovita Vaicekauskaitė), kuris susibūrė mamų Gintarės Cegelskienės ir Agnės Razmislavičiūtės- Palionienės iniciatyva. Gala koncerte išgirdome puikius įvertinimus. Radvilė Cegelskaitė savo amžiaus solo kategorijoje ir duete laimėjo Mini Grand Prix.

 

Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos inform.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: