Kaip rašoma Klaipėdos apygardos teismo pranešime, būdamas apsvaigęs nuo narkotinių ir psichotropinių medžiagų, E. A., paėmęs už kojų mažametį savo sūnų, trenkė jį į grindis ir išmetė pro langą. Dėl tokių veiksmų kūdikiui buvo padaryta sunki galvos trauma, sukėlusi jo mirtį.

Asmuo ikiteisminio tyrimo metu savo kaltę pripažino ir teigė, kad tokio poelgio priežastis buvo nepaliaujamas ant lovos paguldyto kūdikio verksmas. Įvykio metu kūdikio motina buvo gretimame kambaryje.
Bylą išnagrinėjęs teismas, konstatavo, kad nusikaltimą E. A. padarė būdamas nepakaltinamas, nes nusikalstamos veikos padarymo metu sirgo laikino pobūdžio psichikos ir elgesio sutrikimu, kurį sukėlė kelių narkotikų ir kitų psichoaktyviųjų medžiagų vartojimas. Todėl, anot teismo, vyras nesuvokė savo veiksmų.
Teismo sprendimu kūdikį nužudžiusiam vyrui bus taikomas priverstinis gydymas Rokiškio psichiatrinėje ligoninėje.
Nutartis per 20 dienų nuo jos paskelbimo dienos gali būti skundžiama apeliacine tvarka Lietuvos apeliaciniam teismui.
Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Genutė
Genutė
2024 6 birželio 20:24

būdamas apsvaigęs nuo narkotinių ir psichotropinių medžiagų ir nepakaltinamas?? Jus juokaujate?

Rekomenduojami video: