Organizatorių nuotr.

„Minint Lietuvos jaunimo metus, simbolinį Jaunimo parką suformuos kiekvienoje savivaldybėje po vieną pasodinti iš Stelmužės ąžuolo gilės išauginti ąžuoliukai, kurie sujungs visą Lietuvą į vieną didelį Jaunimo parką. Rokiškio jaunimo pasodintas ąžuoliukas įsilies į bendrą Lietuvos jaunimo parką, papuoš miestą bei džiugins praeivius. Tikimės, kad maži, gležni ąžuoliukai išaugs į didelį parką bei simbolizuos vieningą ir vis stiprėjančią jaunimo politiką Lietuvoje“, – skelbė renginio vedėjai.

Jaunimo ir žaidynių dalyvių pasveikinti atvyko rajono savivaldybės meras Ramūnas Godeliauskas.

Nors oras gąsdino, renginys sulaukė septynių komandų. Joms buvo pristatytos taisyklės ir išsiųstos 30-ies punktų užuominos, kurias išspręsti dalyviai turėjo 3 valandas. Prabėgus joms komandos atvyko prie Kultūros centro, kur jų laukė finišas ir rėmėjų prizai.

Žaidynių pirmąją vietą iškovojo merginų komanda „AVA AMA“. Antrąją laimėjo žaidynių veteranai – komanda „Patsanai“. Trečioji vieta atiteko vaikinų komandai „Blogai be zlotų“. Na o „Kūrybiškai saugiausios“ komandos prizą laimėjo „Greiti ir išsiutę“. Kova buvo atkakli, o laimėtojų rezultatai skyrėsi vos vienu ar dviem taškais.

Organizatoriai dėkoja orientacinių žaidynių rėmėjams: rajono savivaldybei, UAB „Laisvas vėjas“, Kavoliškio sulčių spaudyklai „Ne tik sultys“, rajono policijos komisariatui, Jaunimo Europos komandai, laikraščiui „Gimtasis Rokiškis“ ir kitiems informaciniams rėmėjams. Dėkojame Tyzenhauzų paveldo atstovams už bendradarbiavimą.

Didelis AČIŪ žaidynių dalyviams už energiją, ištvermingumą ir geras emocijas!

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: