Lina Matiukaitė.
Lina Matiukaitė.

Kamajų Antano Strazdo gimnazijos dvyliktokė Lina Matiukaitė tapo Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto jaunųjų žurnalistų konkurso nugalėtoja. Jos rašinys „Žurnalistika rytoj: ar mėgėjai neišstums profesionalų?“ pripažintas geriausiu. 

Pasiūlė mokytoja
Vienuoliktoje klasėje Lina, kaip ir jos klasės draugai, susimąstė: „Kur reikės stoti baigus vidurinę mokyklą?“ Lietuvių kalbos mokytoja Zita Šivickienė pasiūlė besiblaškančiai merginai dalyvauti jaunųjų žurnalistų konkurse. „Gal mokytoja pastebėjo mano polinkį rašyti?“ – prasitarė dvyliktokė. Tiesa, iš pradžių moksleivė šiek tiek spyriojosi, mėgino atsisakyti. „Lina labai komunikabili, moka sudominti auditoriją. Kai klasėje ji ką nors pasakoja ar sako kalbą didelei žmonių auditorijai, visi suklūsta. Smalsi abiturientė galėtų tapti puikia žurnaliste“, – įžvalgomis dalijosi mokytoja Z.Šivickienė.
Pedagogės pastangos pastūmėti L.Matiukaitę žiniasklaidos mokslų link pasiteisino: Vilniaus universiteto Žurnalistikos instituto kompetentingai rašinių vertinimo komisijai mergina įrodė, kad ji turi nuomonę apie šiandieninę žiniasklaidą, moka ne tik iškelti probleminius klausimus, bet ir rasti atsakymus į juos. 

Visas straipsnis šeštadienio “Gimtajame…”

Norbertas BYČKOVSKIS

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: