Laiškanešės V.Grigonienės šuo Rokis „skaito“ „Gimtąjį Rokiškį“. N.Byčkovskio nuotr.
Laiškanešės V.Grigonienės šuo Rokis „skaito“ „Gimtąjį Rokiškį“. N.Byčkovskio nuotr.

„Gimtojo Rokiškio“ redakcija dalį knygų „Gimtasis Rokiškis: „Eksportuojanti Lietuva – šalies ateitis ir garantas“ dovanoja rajono kaimų ir miestelių pašto skyriams bei bibliotekoms. Pirmoji išvyka su dovanomis – į Jūžintų ir Kriaunų seniūnijų paštus ir bibliotekas.

Gyventi galima
„Gimtasis…“ Jūžintų pašte sulaukė gerų naujienų: anot laiškininkės Daivos Dručiūnienės, ką tik rajono laikraštį užsiprenumeravo dar trys jūžintiškių šeimos. Laiškininkė tikino, jog šiame krašte vasaroja nemažai žmonių, žiemas praleidžiančių mieste. Be abejonės, jie nori žinoti rajono naujienas, tad noriai skaito „Gimtąjį…“.
Pašto viršininkė Feodosija Kuznecova, paklausta, kaip gyvena Jūžintų miestelio žmonės, atsakė: „Ir mūsų miestelis, ir aplinkiniai kaimai tuštėja. Nykstame. Laiškininkas skaudančia širdimi aplenkia ištuštėjusias trobas, nebepasibeldžia į jų duris, nebeatneša šeimininkams pesijos, nebepradžiugina jų ryte nauju spaustuvės dažais tebekvepiančiu laikraščio numeriu. Niekas laiškininkų čia nebepasitinka…“ –  akimirkai liūdesy paskendo p. Kuznecova.
Anot pašto viršininkės, vietos gyventojai gali pasigirti talkų metu sutvarkytu Jūžinto ežeru. Jis iš tolo matyti važiuojant nuo Rokiškio pusės į miestelį. Kita džiugi žinia – Jūžintuose nemažai jaunimo, pasilikusio gyventi ir dirbti kaime.

Daugiau šeštadienio “Gimtajame…”

Norbertas BYČKOVSKIS

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: