Keliu į Suvainiškį važiavusių sunkvežimių vairuotojams teko gerokai padirbėti kastuvais. R.Nagelės nuotr.
Keliu į Suvainiškį važiavusių sunkvežimių vairuotojams teko gerokai padirbėti kastuvais. R.Nagelės nuotr.

Vasario 19-osios rytą situacija rajono keliuose buvo labai sudėtinga. Dėl slidžių kelių Rokiškio autobusų parko autobusai nepasiekė Panemunio, Bagdoniškio, Duokiškio, Jūžintų, nenuvežė į mokyklas vaikų.  

Ketvirtadienio rytą transporto eismą iš Lašų į Rokiškį ties Dagiliais sustabdė didžiulis sunkvežimis. Lašų, Bagdoniškio (Kriaunų sen.) gyventojai, skubėję į mokyklas, gydymo įstaigas liko stovėti kelyje, kol sunkiasvorė mašina buvo patraukta.   

Sunkus rytas buvo atokiausių rajono kaimų žmonėms. Autobusas, vykstantis iš Rokiškio į Suvainiškį, pasiekė tik Naujasodę, o važiuojantis į Alksnius – tik Bryzgius. Maršrutu Pandėlys-Suvainiškis kursuojantis autobusas nuslidinėjo tik iki Suvainiškio. Vairuotojas vaikų į Pandėlio gimnaziją nutarė nebevežti ir laukė, kada bus nors kiek pabarstytas kelias. Autobusas, vykstantis į Skemus, nuslydo nuo kelio, tačiau tai didelių problemų nesukėlė – vairuotojas pats išsikapstė iš griovio ir tęsė kelionę.

 

 

  

 

 

 

 

Dalia Zibolienė

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: