Konkurso „Mano augintinis“ rėmėjai ir dalyviai: R.Godeliauskas (iš kairės)
Konkurso „Mano augintinis“ rėmėjai ir dalyviai: R.Godeliauskas (iš kairės)

Baigėsi visus metus trukęs „Gimtojo Rokiškio“ rašinių konkursas „Mano augintinis“. Skaitytojai į redakciją atsiuntė 38 rašinius. Visi jie buvo publikuoti „Gimtajame…“ bei svetainėje www.grokiskis.lt. Konkurso rėmėjai nepašykštėjo prizų, o geriausiuosius rinkote Jūs, skaitytojai, parašydami komentarą laikraščio svetainėje.

Idėja
Konkursą „Mano augintinis“ „Gimtasis…“ pradėjo kiek netikėtai: užpernai gruodyje rašėme apie Iciūnų kaimo (Rokiškio kaim. sen.) gyventojų Sigitos ir Saulius Šveikauskų auginamą Aliaskos malamutą Braitą bei rokiškėnės Gabrielės Trumpaitės Sibiro haskę Heidę. Skaitytojai susidomėjo šiais rašiniais, todėl jų pageidavimu ir paskelbėme konkursą. Juo suteikėme galimybę kiekvienam rajono gyventojui sukurti rašytinį paminklą savo augintiniui.
Kiekvienas redakciją pasiekęs rašinys buvo spausdinamas laikraštyje bei publikuojamas internete. Už labiausiai patikusį kūrinį skaitytojai galėjo balsuoti internete palikdami komentarą. Per metus sulaukėme 38 istorijų.  

Prisirišimas
Internautų valia geriausiu buvo išrinktas Pandėlio gimnazijos 4 ga klasės mokinės Dainoros Naujikaitės rašinys „Jiems besąlygiška meilė…“ Jame abiturientė papasakojo apie katino Mikio ir vokiečių aviganio bei biglio mišrūno Aro nepaprastą draugystę. D.Naujikaitės augintiniai paneigė mitą, jog katė ir šuo – nesutaikomi padarai.

Daugiau šeštadienio “Gimtajame…”

Norbertas BYČKOVSKIS

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: