Rita Elmonienė
Rita Elmonienė

Penktadienį savivaldybėje rengiamas konkursas Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotojo vietai užimti. Pasibaigus dokumentų pateikimo laikui kandidatūra į šį postą – tik viena. Į ją pretenduoja to paties skyriaus specialistė Rita Elmonienė.
R.Elmonienė, partijos Tvarka ir teisingumas narė, dabartinėse pareigose dirba ilgiau nei metus motinystės atostogose esančios Ritos Gagiškienės vietoje. Prieš tai R.Elmonienė ėjo šiandien jau uždarytos Lukštų pagrindinės mokyklos direktorės pareigas.
Į klausimą, kodėl nedarbo laikais į neblogai apmokamas pareigas pretenduoja tik viena specialistė, savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Rekerta sakė: “Negaliu pasakyti, kodėl niekas nedrįso duoti prašymo dalyvauti konkurse”. G.Rekertos žodžiais, tai ne pirmas atvejis, kuomet pretendentas tik vienas: taip buvo ir renkant miesto seniūno pavaduotoją. Administracijos direktorius nežino, kodėl Rokiškyje susiklostė tokios tradicijos. Jo žodžiais, konkursinės sąlygos tikrai nebuvo pritaikytos vienam žmogui, o keliamus reikalavimus Rokiškyje atitiktų ne vienas. Nors kandidatas vienintelis, konkursas, anot direktoriaus, vyks: R.Elmonienė atsakinės į klausimus, o komisija rekomenduos skirti ją pavaduotoja arba ne.
Priminsime, kad vasarą naujuoju Švietimo skyriaus vedėju tapęs Aurimas Laužadis nepriklauso jokiai partijai. Savivaldybės praktikoje nepartinis skyriaus vedėjas ar kitas aukštesnes pareigas užimantis asmuo – išimtis.

Gr inform.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: