GR archyvo nuotr.
GR archyvo nuotr.

 

 

Nuo ateinančio antradienio – rugsėjo 1 -osios, rajone stiprinamas policijos budėjimas. Kaip jau įprasta, pagrindinėse miesto sankryžose, prie mokyklų ir  vaikų darželių budės policijos pareigūnai.

Budėjimas ryte piko metu  tęsis iki rugsėjo 15 d.

 

Viešosios policijos skyriaus viršininkas Robertas Krasauskas sakė, jog bus dirbama pagal specialų priemonių planą. „Be budėjimų prie mokyklų, sankryžų bus daug patikrinimų: kontroliuosime, kaip atvežami ir išlaipinami vaikai iš autobusiukų bei lengvųjų automobilių, kaip transporto priemonės ir pėstieji, tarp jų – mokiniai laikosi kitų saugaus eismo reikalavimų”, – dėstė pareigūnas. Pasak jo, svarbiausia, ko laukiama iš eismo dalyvių – atidumas, pagarba ir  tolerancija gatvėse bei keliuose. Ypatingo dėmesio sulauks ir greičio mėgėjai. Tėvai savo atžaloms turėtų priminti pagrindines saugaus eismo taisykles ir įspėti apie gresiančius pavojus. „Po vasaros vaikai išsiblaškę. Todėl būtina priminti ne tik elgesio gatvėje reikalavimus, bet įspėti ir dėl mobiliųjų telefonų, kitų vertingesnių daiktų, kuriuos pamesti ar prarasti tikimybė dėl išsiblaškymo padidėja”, – patarimų negailėjo R.Krasauskas.

 

Tradicija tapo policijos ir VĮ „Panevėžio regiono keliai” Rokiškio kelių tarnybos darbuotojų viešnagės vaikų ugdymo įstaigose, kurių metu primenamos saugaus eismo ir saugaus elgesio taisyklės, dovanojami atšvaitai, lankstinukai su patarimais, kaip išvengti nelaimių. Viešosios policijos vadovas sakė, jog keletą pastarųjų metų pirmąją rugsėjo savaitę vaikų sužalojimų pavyko išvengti. Tikimasi, kad ir šis rugsėjį skaudžių nelaimių nebus.

 

Pirmosiomis rugsėjo dienomis bus sustiprintas policijos patruliavimas vaikų ugdymo įstaigų teritorijose ir po pamokų. Taip bus bandoma užkardyti paauglių rūkymą, alkoholio vartojimą bei kitus nusižengimus.

 

Sveta Vitkienė

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: