Montuojamas Lietuvos tinklinio federacijos
Montuojamas Lietuvos tinklinio federacijos "Velykalnio" aikštynui dovanotas naujas tinklas su visa įranga. D. Zibolienės nuotr.

Birželio 6 d. Rokiškio „Velykalnio“ aikštyne vyko jubiliejinės dešimtosios paplūdimio tinklinio varžybos miesto seniūno taurėms laimėti. Šiemet vietoje tradicinių taurių laimėtojams bus įteikti tinklinio kamuoliai.

Dėl prizų kovoja 80 tinklininkų komandų ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos, Baltarusijos. Šioms varžyboms įrengta penktoji tinklinio aikštė. Lietuvos tinklinio federacija į varžybas atvežė naują tinklą su visa įranga, kuri skubiai buvo sumontuota.  

Tradiciškai varžybų dalyvius pasveikino rajono baikeriai. Jų kolona atvyko varžybų pradžioje.    

Sportininkai suskirstyti į keturias grupes: moterys (amžius neribojamas), vyrai (bet kokio amžiaus), vyrai (40 metų ir vyresni), vyrai ( senjorai, kuriems 50 metų ir vyresni). Vyriausias varžybų teisėjas rokiškėnas Aurimas Laužadis teigė, jog komandų labai daug, varžybos vyks penkiose aikštelėse, be pertraukų ir apšilimui skiriamo laiko. Tik žaidžiant tokiu dideliu tempu įmanoma per vieną dieną išaiškinti stipriausius.   

Šventės atidarymo ir varžybų akimirkos – šios svetainės nuotraukų galerijoje.

 

GR inform.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: