Irmantas Tarvydis 1965-11-21 - 2024-06-07. GR archyvo nuotr.

Irmantas Tarvydis

1965-11-21 – 2024-06-07

Su liūdesiu šiandien minime save dosniai išdalinusį ir anksti išėjusį mūsų draugą. Jis buvo tarsi žvakė vėjyje – gyvenimą kūrė neieškodamas saugios, patogios užuovėjos, bet visuomet ir visuose darbuose buvo pirmas, paskui save vedė, įkvėpė savo pavyzdžiu kitus.

Irmantas Tarvydis buvo mūsų krašto vaikas (augo Pužonių kaime, baigė Rokiškio 3-iąją vidurinę mokyklą) ir gimtinei ištikimai tarnavo. Įgijęs žemės ūkio akademijoje mechaniko inžinerijos magistro laipsnį, įkvėptas Atgimimo bangos, Rokiškyje sukūrė verslą – UAB „Ivabaltė“, aprūpino šeimą, kartu su žmona Asta užaugino tris dukras. Ir nesustojo asmeninėje pilnatvėje, sėkmėje, bet ėmėsi bendruomenei svarbių visuomeninių darbų.

I. Tarvydis sutelkė Rokiškio verslo klubą (jam aštuonerius metus vadovavo), inicijavo Rokiškio miesto vietos veiklos grupę (nuo 2019 m. jos pirmininkas), dar viena jo bendruomeninės veiklos idėja – 2021 m. pradėjusi veikti inžinerinė klasė, kurioje susipažinti su inžinerinėmis, technologinėmis specialybėmis galimybę gavo Rokiškio krašto gimnazijų vyresniųjų klasių mokiniai. Idėjai remti jis sutelkė vietos verslą, kaip mecenatus, ir Žemės ūkio akademiją, kaip turinio kūrėją. Šią sėkmingą bendradarbystės idėją jis paskleidė plačiai – tokios klasės veikia jau devyniuose šalies rajonuose. Irmantas Tarvydis buvo labai aktyvus Žemės ūkio akademijos rėmėjas ir veiklus alumnas, todėl šių metų kovo 22 d. jam buvo patikėtos akademijos „ŽŪA alumni“ prezidento pareigos, o jo įmonė „Ivabaltė“ dar 2012 m. pelnė universiteto mecenato vardą.

Suprasdamas, kaip svarbu rajono tvariam vystymuisi savivaldos politika, jis apsisprendė skirti jėgų ir šiai sričiai. Prieš daugiau nei devynerius metus jis subūrė liberalių centro jėgų koaliciją „Už laisvę augti“, 2023 m. trečią kadenciją rinkėjai jį išrinko rajono savivaldybės tarybos nariu. Netaupydamas savęs dirbo opozicinėje frakcijoje, buvo savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto pirmininkas. Rokiškio rajono savivaldybės politinis sektorius turėjo išskirtinių strateginių gebėjimų lyderį ir tie, kas jo aštraus proto, gilios išminties nesuprato ir nepanaudojo rajono labui, – tiesiog nepraturtino krašto bendruomenės sėkminga patirtimi.

Atsisveikiname su mūsų bičiuliu, kuris mums paliko dorovinių vertybių pavyzdį: atkaklumas siekiant užsibrėžto tikslo, reiklumas pažadams, noras telkti ir girdėti skirtingus žmones, siekis auginti šalia esančius ir augantiems padėti.

Nuoširdžiai užjaučiame velionio šeimą, artimuosius, draugus ir bendražygius.

Rokiškio rajono savivaldybės tarybos opozicinės frakcijos nariai

Antanas Vagonis

Algis Čepulis

Gintaras Girštautas

Raimonda Stankevičiūtė-Vilimienė

Užs. R0350

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: