Irmantas Tarvydis 1965 11 21–2024 06 07. GR archyvo nuotr.

Irmantas Tarvydis

1965 11 21–2024 06 07

Kai mylime žmones iš visos širdies – jų gyvenimas tęsiasi mūsų prisiminimuose ir veiklose, kurias jie įkvėpė…

Liūdna ir netikėta žinia pasiekė birželio 7 d.  – netekome gerbiamo verslininko Irmanto Tarvydžio.

Irmantas Tarvydis gimė 1965 m. lapkričio 21 dieną Pužonyse, Rokiškio kaimiškojoje seniūnijoje. 1988 metais baigė Lietuvos žemės ūkio akademiją (dabar Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija) įgijo inžinieriaus-mechaniko specialybę, 2006 m. – mechanikos inžinerijos magistro kvalifikacinį laipsnį.

Darbo karjerą pradėjo Kamajuose, vėliau su broliu Raimondu įkūrė įmonę „Meteka“, po kelerių metų, 1995 m., – bendrovę „Ivabaltė“, tapusią viena sėkmingiausių šalies verslo įmonių. Kartu su bendraminčiais verslininkais 2015 m. įkūrė Rokiškio verslo klubą, tapo pirmuoju jo prezidentu, sėkmingai vadovavo tris kadencijas.

Irmantas Tarvydis buvo Rokiškio verslo klubo projektų sumanytojas. Per verslo klubo gyvavimo metus Rokiškyje buvo sumanyta ir paremta nemažai kultūrinių, pilietinių ir švietimo iniciatyvų. Viena sėkmingiausių – bendradarbiaujant su VDU ŽŪA ir Rokiškio profesinio mokymo centru,  įsteigta pirmoji šalyje Rokiškio eksperimentinė inžinerijos klasė. Projekto sumanytojas Irmantas Tarvydis džiaugėsi, kad iniciatyva prieš trejus metus drauge su partneriais apvažiuoti savo rajono bendrojo lavinimo mokyklas ir paraginti moksleivius tapti inžinerijos eksperimentinės klasės nariais davė ir pirmuosius realius vaisius – sudaryti susitarimai dėl rokiškėnų studijų VDU ŽŪA rėmimo.

Šeimos namai – Kamajų seniūnijos Petrošiškio dvare, kurį Irmantas Tarvydis restauravo, nes mylėjo ir norėjo skleisti savo krašto istoriją. Su žmona Asta augino tris dukras: Moniką, Gabiją ir Viktoriją.

Prisiminsime jo iniciatyvas, idėjas, patarimus, atkaklų būdą, rūpestingą požiūrį į problemas, konstruktyvią kritiką bei įžvalgumą.

Nuoširdžiai užjaučiame šeimą ir artimuosius.

Rokiškio verslo klubo nariai

Užs. R0351

 

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: