Organizatorių nuotr.

Rokiškio kultūros centro direktorė Vaiva Kirstukienė sakė, kad specialiai tam bus pasitelktos naujausios technologijos. Taip pat kuriama instaliacija apie „Teatro geną“. Tai bus „šviečianti grandinė“, kuri po to grįš į Rokiškį ir stovės kultūros centre viso festivalio metu. „Festivalio ženkle užkoduotas kvietimas atrasti naujas festivalio spalvas ir kartu reflektuoti istoriją. Laikas ir pokyčiai egzistuoja nepriklausomai nuo mūsų suvokimo, tad iš bendros struktūros atsiskyrę keturi elementai simbolizuoja praeityje esančius keturiasdešimt festivalio metų. Nuolatinis judėjimas teatriniame lauke/laike po metų iš bendros jungties atskirs dar vieną dalelę, po kitų metų dar, ir taip kasmet.

Stilizuotoje teatrinio geno grandinėje taip pat atsispindi teatrinės kultūros vingiai nuo pirmojo slapto lietuviško vaidinimo iki šiandieninio teatrinio vyksmo Rokiškio krašto kultūros lauke“, – sakė V. Kirstukienė.

Anot direktorės, pasirodymas „alėjoje“ yra sklaida tarp kultūros mylėtojų, proga betarpiškai pasikabėti su kolegomis iš visos Lietuvos. „Kultūros centrų alėja“ knygų mugės metu – tai atskira salė kultūros centrams, kur jie kasmet keičiasi – važiuoja tie, kas turi ką pristatyti, kokią žinią paskleisti.

Tiesa, Rokiškis buvo ir pernai su „Sofija ir imperatoriumi“.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: